Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kérhetném hozzáértő emberek...

Kérhetném hozzáértő emberek segítségét? A többi lent.

Figyelt kérdés

A páromat szeretném meglepni egy akkus csavarozóval, mert mindig szüksége lenne rá, és tudom, hogy szeretne egyet, de nekünk sajnos nincs. Mindig a szomszédtól kéri kölcsön, az övé egy Bosch PSR 1800 LI-2 gép (direkt lefotóztam egyszer), de ezt mindenhol horror áron találom. Tud valaki esetleg olyan gépet, ami ha nem is pont ugyanolyan jó, mint ez, de az otthoni célra megfelel? Mert én sajnos nem értek hozzá, a páromat meg nem akarnám megkérdezni, mert ha össze tudom rá rakni a pénzt, akkor meglepném vele.

Belinkeltem, hogy melyik gépre gondoltam.


[link]



2020. júl. 1. 11:46
1 2
 1/13 Zzzoli ***** válasza:
77%
2020. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zzzoli ***** válasza:
100%
Ez itt 28, de ha szétnézel szerintem olcsóbban is meglesz. Én a madaras áruházban vettem. Itthoni barkácsra teljesen jó és erős. Közelmúltban az előtetőt raktam fel vele, nyilván ott csak a csavarok darabszáma a kihívás, a mérete nem, de megfelelő a nyomatéka bármilyen itthoni barkács munkához is.
2020. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, nagyon szépen köszönöm. Megkérdezhetem, hogy esetleg ismered is ezt a márkát, vagy magát a gépet?
2020. júl. 1. 11:51
 4/13 A kérdező kommentje:
1-esnek, köszönöm, hamarabb írtam ki az újabb kérdésemet, mint Te a következő válaszodat. Még egyszer köszi a segítséget.
2020. júl. 1. 11:52
 5/13 Zzzoli ***** válasza:
100%
Gyorstöltést nem támogatja, ennyi a negatívum, de mivel 2 akku van hozzá így nincs probléma tartósabb használatkor sem.
2020. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen Li-ion akkumulátorosat vegyél!!

vannak Ni-MH és Ni-Cd akkumulátorosok is még, azokat nem ajánlom! Nekem a PSR 960 van, az Ni-Cd akksis és 2 év alatt tönkre is ment az akkumulátora...

A Li-ion akksik erősebbek és mivel az a mai kor akkumulátortechnikája, van hozzá csereakksi és alkatrész is bőven.


kérdés mennyi a pénz amit rá tudsz szánni

Bosch PSR 1440 LI-2 pl nagyon jó cucc!

a Makita márka is nagyon jó - bár nem olcsó, de valszeg a gyereket is kiszolgálja majd. :D

2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló. Az a baj, hogy kb. 30.000 Ft-nál többet nem tudok rá fordítani.
2020. júl. 1. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Black & Decker sem rossz!

a LUX pedig az OBI saját márkája. bár a fúrókkal nincs tapasztalatom ami LUX szerszámom van azokkal nem volt gond még, minőségi kifogásom sincs.


ezek közül báemyliket szívesen látnám a szerszámkészletemben :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hyundai utvecsavarozo. Olcsó és jó
2020. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hyundai-t ne, autóban amilyen jó, minden másban annyira sz#r! Egyébként a Bosch és Black&Decker német, Makita és Hitachi japán, ráadásul a legnagyobb márkák - így mindegyik nagyon jó minőségű, nem nyúlhatsz velük mellé! Körülnéztem kicsit Árukeresőn, és 30 ezer Ft alatt jónéhány találat van, amik talán még jobbak is, mint az a Bosch, amit linkeltél! Ez nem véletlen, hiszen a Bosch-nál a márkát is nagyon meg kell fizetni, másból jobbat kapsz olcsóbban! Linkelni nem tudok, de például:

Makita DDF482Z

Hitachi DS18DBSL BASIC

Black&Decker BL 186 N

Black&Decker BDCHD18K

2020. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!