Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérhetném hozzáértő infós...

Kérhetném hozzáértő infós segítségét? Ez micsoda? PHP

Figyelt kérdés

Notice: Undefined property: Proxy::isInstalled in /system/storage/modification/system/engine/action.php on line 51


Kiváncsiságból nem hagy nyugodni, pár napja egy webshop böngészése közben futottam bele, üres fehér alapra írta ki. Egy laikusnak eltudná mondani valaki mit közölne velem ez?


Köszönöm szépen.



2017. aug. 24. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nincs beállítva a Proxy osztály isInstalled statikus változója. A többi már a kód írójától függ, hogy mi van mögötte.
2017. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veled semmi, ez a fejlesztőnek hibaüzenet.
2017. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sharkxxx ***** válasza:
100%
Ez a hibaüzenet nem veled akar közölni valamit, hanem ez a weboldal fejlesztőjének szól.
2017. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzés: Meghatározatlan tulajdonság: Proxy::isInstalled a /system/storage/modification/system/engine/action.php 51. sorában.


Gondolom valami proxy szerver is van mögötte, aminek az osztályában az isUnstaller azaz "telepítve van" tulajdonság nincs definiálva, meghatározva.

2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat, reméltem hogy nem valami kártékony dolog, csak egy hiba lehet, azóta kíváncsi voltam rá :)
2017. aug. 24. 23:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szivesen fogadok ötleteket még, remélem tényleg úgy van ahogy irtátok vagy béna csak az oldal, nem valami kamu dolog mert még ilyennel nem találkoztam hogy gépen meg telón is csak ennyi jött be helyette.:S
2017. aug. 25. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiba az oldalban, nem kell túlaggódni.
2017. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!