Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gyümölcscentrifugát szeretnék...

Gyümölcscentrifugát szeretnék vásárolni.10000-15000 ft körül. Milyen márkákat tudtok ajánlani? De csak az válaszoljon aki birtokolja vagy használt ilyen gépeket. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy kenwood multi robotgépem. A gyümölcscentri részét egyszer használtam, akkor is folyamatosan eldugult, szóval kín volt az egész. Mondjuk alma volt, lehet, hogy pl. görögdinnyével könnyebben elboldogul. De sok értelmét nem látom a gépnek. Pláne úgy, ha 10-15ezret ki kellene adni érte.


Szerintem gondold át, milyen gyümölcsöket tennél bele, és hogy azzal várhatóan jól üzemel-e.

2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem már sok éve van ilyen kütyüm, amikor még az elején divatba jött...


Mivel van kertünk és sok gyümölcsünk, azt gondoltam, ez jó kis készülék lesz, sitty-sutty fincsi gyümölcsleveket varázsolunk vele...


Csakhogy egészen más ám a gyakorlatban az ilyen "csodakütyü", mint a valóságban (sajnos, erre már többször rájöttem). 8-[[


Alig 3-4 alkalommal használtuk, aztán felkerült a konyhaszekrény tetejére!


Pedig egy igazán jó márkát (Molineux) választottam, erőset, akkoriban a legszuperebbet!


De ami a baj vele, az mindegyik hibája : iszonyú nehéz a belső szitás tartályát kitisztítani a kis gyümölcshéjacskáktól, magocskáktól!!!


Néhányszor végigkinlódtam ezt a tisztogatási procedúrát, utána köszöntem szépen, inkább megesszük a gyümölcsöt úgy ahogy van, vagy veszünk 100%-os gyümölcslét (ma már olcsón kapható).


Szóval, ha rám hallgatsz, nem veszel!... 8-[[


=========================


Ha igazán hasznos háztartási gépet akarsz venni, amit aztán évekig örömmel használsz majd, akkor ezeket ajánlom :

- grillezős, légkeveréses mikrohullámú sütő

- légkeveréses sütőedény

- kenyérsütőgép (két lapátos)

- komplett robotgép (állvánnyal, különböző fejekkel)

2010. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy egyszerű van,kb.annyi ideje,mint az előzőnek.Majd jó lesz a gyereknek rostos ivólét csinálni.Annyi macera volt vele,hogy szintén a polcon pihen már tizenéve.Gőzkacsával tisztítható.

Előzőt kiegészítve--botmixer.

2010. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!