Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gyümölcscentrifugát szeretnék...

Gyümölcscentrifugát szeretnék ajándékba venni, mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
A neten kinéztem 2-t,az egyik Hauser Je 700,piros-fekete 600W, a másik Philips HR1821,ez csak 450W.Nem tudom eldönteni hogy melyik legyen,árban egyenlőek.A Hauser nagyobb teljesítményű,gyümölcscentrifugánál meg ez a legfontosabb,nem?Viszont a Philips mégiscsak ismertebb,akkor lehet hogy az a jobb?Megköszönném ha valaki hozzá tudna szólni:)Más fajtát nem tudok venni,mert csak erre van pénzem,a kettő között kell döntenem.
2010. febr. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Konyhai dolgokban a Hauser az ismertebb, mert az több mindent csinál, a Philips meg csak pár konyhai dolgot állít elő, én a Hausert venném, nekem van egy mo-on ismeretlen márkám, német, de imádom, majd leírom holnap mi a neve
2010. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg a Philipset venném. Sok ilyen konyhai gépem van, és mind jól működik. Esetleg vedd olyan helyen, ahol van mindkét fajta, és kérdezd meg, hogy cserélni lehet-e, ha nem tetszik az illetőnek.
2010. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége sem a márkának sem a teljesítménynek...



Nem tudhatod melyik a jobb..


Legyen rajta garancia és zöldségekkel kezd a tesztelést! Pl Répa meg zeller meg ilyenek!!



Nekem egy solac van, és már oylan régi hogy a műanyag megsárgult de még mindíg megy!


Annyi a hibája hogy már kicsit kiment az éle a tárcsának, és a kemyényebb dolgokat nem darálja le rendesen...

2010. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább a HAUSER-t venném!!!

Sokkal megbízhatóbb és strapabíróbb, mint a Philips...

És egyáltalán nem mindegy a teljesítménye sem : mindenképpen az erősebbet vedd meg!


Amúgy nekem van gyümölcscentrifugám, alig néhányszor használtuk, mert elég macerás használat után elmosogatni a belső szita-tartályát, minden csupa pancs a konyhában, ha használjuk... :-P


Szóval, előbb azt kérdezd körbe a gyümölcscentrifuga használóktól, hogy érdemes-e ilyen készüléket venni???

2010. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magamnak például nem igazán vennék,mert nekem van 1turmixgépem,aztán annyi,nem sokszor használom,mert elmosni én is utálom,pedig annyira az még nem is macerás:)Viszont az ismerősöm szülinapjára ezt találtam ki,mert szereti a konyhába való dolgokat,ez az egy még nincs neki,meg említette is 1szer,gondoltam ez jó lesz,bár lehet ő se fogja sokat használni,viszont más ötletem nem nagyon van,az idő meg nagyon sürget.A hauser mondjuk designosabban is néz ki,lehet annál maradok tényleg,bár még elgondolkodok mi lehetne helyette,bár már mindene megvan.
2010. febr. 23. 01:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A teljesítmény számít mert ha bekapp egy rostosabb cuccot akkor könyebben lassul be a motor.

Számít az is hogy mekkora gyümit képes befogadni. Van olyan ami egy egész almát be nyel (A késtányér mérete se mindegy).


Anno én Boch-ban találtam csak normálisat a többi játékszernek tünt.

Hausert nem vennék.

2010. febr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk vagy egy Hauser gépünk, de nem is használjuk, mert a gyümölcs levét préseli csak ki... Mondjuk 10 ezerért nem is vártunk valami szuper gépet.
2010. febr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!