Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek képes vagyok...

Szerintetek képes vagyok egyedül bekötni az új mosógépemet?

Figyelt kérdés

Vagy inkább hívjak szerelőt, mert kicsit félek, hogy aztán rosszul csinálom...

Lány vagyok, most vettem a gépet, és oké van hozzá leírás, de nem nagyon értek a műszaki dolgokhoz.



2020. júl. 19. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
ha jót akarsz magadnak, hívjál szerelőt. én már ott elvéreztem, hogy a vízcsap, amit leszedtem - és oda akartam ugyebár visszakötni - szóval elkezdett ömleni a víz és nem tudtam elzárni
2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én sem állnak neki, mert így is majdnem elcsesztük, mert a dob le van rögzítve, hogy szállítható legyen és csak a párom tudta nagy nehezen leszedni, no persze miutan ezt eszrevettuk nagy nehezen. Ez volt az első mosógépünk újonnan
2020. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg annyi lenne az egész, hogy kiszeded a dobrögzítő csavarokat, beállítod a gépet a helyére és a csapra ha van olyan csap a fürdőszobában, ami direkt erre van, rátekered a megfelelő csövet. Elméletileg, gyakorlatilag meg ki tudja.:)
2020. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétemberes. A dobrögzítő baromi nehezen jön ki, plusz vízszintbe helyezni is nehéz ha olyan gépet vettél aminek nem görgethető a lába. Ha szerelőt nem is hívsz, egy férfitől mindenképp kérj segítséget.
2020. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Azt gondolom a mai világban nem kellene a kényelmet erőltetni ennyire, hogy majd más megoldja helyettem...tragédia.


Ha megtudtad venni, akkor ezt a bekötést is megoldod, ha már nincs kis kertészed a háznál, aki segítene vagy bárki férfi, aki fehér pólót visel s nem rózsaszínt;)


Követed a leírást.Ellenőrzöd 2-3x, hogy minden oké legyen.

A bevezető csőnél a tömítésre ügyelj-legyen ott mind a két végében s tekerd rá érzéssel s ütközésig, ha megy-nem megtépve, ez nem utolsó blézer a polcon árleszállításnál küzdve barinővel.


A dobrögzítő csavarokat, mint írták, ne felejtsd benne!!!

S fontos, hogy földelt konnektorba dugd a villásdugóját.

Ami így fest:


[link]

2020. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!