Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívót keresek, melyik a...

Porszívót keresek, melyik a legjobb ezek alapján a szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha

- nem lenne porzsákos

- erős legyen

- ne vízbe gyűjtse a felszívott port, csak "úgy szárazon"

- legyen könnyű, ne túl nehéz darab


Nem szempont, hogy hangos-e, vezetékes, vagy drága. Egy nagyobb összeget is szívesen szánok rá, naponta fogom használni 3 gyerek mellett.



2020. júl. 25. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
A nem porzsákos nem jó. Tapasztalat 3 gyerek mellett. Volt, soha többet.
2020. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki kérlek bővebben, hogy miért nem volt számodra jó?
2020. júl. 25. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

2 Akár mennyire odafigyeltünk a szűrőjére állandóan tisztítani kellett,törölgetni stb. nagyon nyűgös volt az egész.. Meg mellette megtanultam, hogy nem a kw-os cuccot kell nézni hanem a szívóhatást. Úgy hogy a következőnél már tudatos vásárlóként az üzletbe ki lett próbálva a szívóhatás..

De várj kikeresem neked, hogy szerintem mostanság melyik a jobb ár-értékarányban. Mert nem minden drága jó is..A Miele pl. csak márkában jó, de nem venném meg..

2020. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam épp egy cikket erről, hogy a szívóhatást érdemes nézni. Köszi, hogy utánanézel, hogy most melyik lehet a legerősebb ilyen téren. A Philips powerpro expert-et néztem épp most.
2020. júl. 25. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Ez allergiásoknak is nagyon nagyon jó, és brutál erős a szívóhatása.

2020. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

4 Nem szabad sok pénzt kiadni mert nagycsalád mellett, rengeteget fogod használni, és pár év 3-4 év alatt elöregedik. 3 kisgyerek mellett a napi-de legkésőbb 2 naponta porszívózás alap.

Takarítógép az meg csak macera a köbön..

2020. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
*Nem szabad sok pénzt kiadni rá
2020. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%

Erre én is kíváncsi vagyok, éppen lecserélés előtt a porszívó. Nekünk 23 éve Lux van és a mai napig semmi gond vele, remekül szív, rengeteg fér a porzsákjába, egyáltalán nem kell sűrűn cserélni, nem jön vissza a por, csak hát a kisebb lakásunkban már nagyon nagy és nehéz is. Meg aztán az üzletpolitikájuk az agyamra megy!!! Nekiadom a lányomnak, ő remekül tudja még ki tudja meddig használni.

Most venni akarok egy hasonló remek porszívót, csak kisebbet és könnyebbet, de meg vagyok zavarodva, melyiket lenne érdemes. Lux kizárva!

2020. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
80%

Követem.

Én Samsungot és Bosch-t néztem.

2020. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemrég új porszívót kellett vennem és a választás a Thomas Twin Aquawashra esett- mindenkinek ajánlani tudom! Megfizethető ár, rengeteg funkciója van (porszívózás, tisztít, jó szűrőkkel rendelkezik). Ez egy olyan porszívó amit nagy családoknak is ajánlok, szerintem mindenhol bevállhat.
2020. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!