Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik gyár a legjobb Magyaror...

Melyik gyár a legjobb Magyarországon? Az alábbi szempontok szerint. (? )

Figyelt kérdés

Voltam már sokféle gyárban,mindenhol volt olyan,ami nem tetszett,de nyilván pénzt keresni mentem nem szórakozni. Volt egy hely,ahol mindennel meg voltam elégedve. A szállóval,munkatársakkal,fizetéssel,munkával. Ebbe a gyárba nem mehetek vissza, viszont ilyet szeretnék találni újra. Ezért azokat kérdezném,akik több helyen is voltak már,hogy melyik a legjobb ezen szempontok szerint:

-kell erkölcsi bizonyítvány és érettségi

-értelmes emberek (egy gyári dolgozóhoz képest)

-tiszta munkakörnyezet

-szép,igényes szálló

-jó fizetés (ez persze relatív)

Nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra,hogy egy gyártól ilyeneket ne várjak meg stb. Nem érdekelnek! Csak olyanok írjanak,akiknek vannak tapasztalataik a Magyarországi gyárakról.



2017. okt. 9. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Hagy kérdezzem már meg, melyik gyár volt az a melyikkel nagyon meg voltál elégedve?
2018. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv! A zalaegerszegi Flextronics gyárral. A fizetés 180.000Ft volt úgy hogy minden nap csak 8 óráztam, viszont 4 műszakos munkarendben.

A szallón párommal voltam egy idős hölgy albérletében laktunk, aki kiadta a lakását, tehát otthonos volt. Rajtunk kívül még 1 férfi élt ott, de a fordított munkarend miatt nem is találkoztunk vele, szóval olyan volt, mintha ott sem lett volna. A munkatársak értelmes, jófej emberek voltak,nem azok a "tipikus" gyári dolgozók. Persze voltak fogatlan, analfabéták is, viszont ők másik területen, mint mi.

Szoval meg tudtuk szokni a helyet, nem életünk munkája volt, de pénzkeresésnek jó volt, kibírható.

2018. nov. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!