Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen elektronikai alkatrész...

Milyen elektronikai alkatrész ban a képen?

Figyelt kérdés
Ez egy elektromos fűkasza állótekercs felöli oldalán van.Mindig elégette vezeteket, amit visszaforrasztottam rendszerint, majd beraktam egy vastagabb vezeteket és most ennél az alkatresznel/vagy benne hevült fel annyira, h elszakadjon a vezeték.Hobbi szinten kontárkodom, a miért izzik fel ennyire kerdésre nincs válaszom, remélem csak ezt a kis valamit kell cserélni és megoldódik.

2020. júl. 25. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. júl. 25. 16:03
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. júl. 25. 16:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Hja és azt elfelejtettem mondani, h a vezeték vége az egyik szénkeféhez csatlakozik.
2020. júl. 25. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből a fotóból csak a zsugórcső s a "bizbax" látható:)))

Talán valami tekercs....lesd meg a másik oldalát a motornak, elvileg van még benne egy...ép.

2020. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lali24 ***** válasza:
100%
zavarszűrő tekercsnek tűnik
2020. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Ferritmagos bifiláris zavarszűrő, dobd már ki a francba, ne kínlódj vele!
2020. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:
100%

"dobd már ki a francba, ne kínlódj vele!"


És akkor nem fog elégni, mert ami nincs az nem ég el. :)

De ha hol a vezeték, hol a tekercs ég el, akkor lesz ott még valami probléma nem?

2020. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. aug. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!