Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használ valaki INDESIT XWDA751...

Használ valaki INDESIT XWDA751680 típusú mosó-szárítógépet? Tapasztalatok?


2020. júl. 27. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki? :)
2020. júl. 29. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki. Mivel ez egy elég silány márkájú gép.
2020. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakszervíz mondta, hogy Indesit/Whirlpool ugyanaz, csak a kezelőfelület más, ugyanaz belül...
2020. aug. 4. 20:52
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Nekünk Indesitünk van, igaz, hogy régebbi típus amiben nincs szárítás, bár dupla centrizésnél a vékonyabb ruhákat nagyon jól leszárítja így is. A gépészeti részével elégedett vagyok, viszont az elektromos vezérlése elég silány, mondhatni típushibás, Gyakorlatilag ép,hogy kibírja a garanciaidőt. No nem komoly a probléma csakhogy nem nagyon javítja senki v csak méregdrágán, a panelcsere mivel egy lapra szerelt az egész vezérlése nem éri meg. Bontásból származó olcsó panelt sem érdemes venni mivel mint írtam típushibás. Ha nem lennék szerelő 5-év után kidobhattam volna miatta az amúgy jól működő mosógépemet. Sajnos az új kinézet és az új funkciók ellenére valószínűleg belül ugyanazokra az alkatrészekre épül. Amúgy én megvagyok elégedve azzal ahogy mos, most 10-éves a drága és itt ott rozsdásodik az alja, megsárgult a műanyag de a panelhibán kívül más gond nem volt vele, most már akár tönkre is mehet, megérett a cserére.:D Volt már jobb mosógépem az igaz.:D
2020. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na most megnyugtattál :) Köszi a választ. Az a gáz, hogy már a Media Marktban is mondták amikor vettem, hogy mindegyik sz*r, úgyis tönkremegy... Sajnos a mai világ erre tart, menjem kb 5 évig, aztán valami olyan drága menjen tönkre, ami miatt csere...
2020. aug. 6. 10:01
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Az a bosszantó, hogy maga az alkatrész nem is drága de csak Olaszországból lehet rendelni és a legkisebb tétel 50db , helyettesíteni az egyedi kiképzése miatt nem lehet, a szervizben viszont nem vacakolnak a hibás alkatrész kiforrasztásával az egész panelt cserélik. Próbáltam megvenni tőlük az alkatrészt de azt mondták nincs és ők csak a komplett panelt cserélik. Ezt követően próbáltam magam megjavítani. Ez van sajnos. Persze ez nem jelenti azt, hogy neked nem lesz vele szerencséd.
2020. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Reménykedek :)
2020. aug. 8. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!