Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Erdemes moso-szaritogepet...

Erdemes moso-szaritogepet venni? Es ha igen, akkor milyet? Tapasztalatok? Vagy inkabb kulon szaritogep?

Figyelt kérdés
Sokat mosok igy gondoltam, hogy praktikusabb lenne egy ilyet beszerezni, minthogy ket szaritot telepakoljak kimosott ruhaval, es tobb nap is kell mire megszaradnak a ruhak.
2018. szept. 28. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lg van. 8 kg-ot most, 5 kg-ot szárít, de nem gond, mert kiveszed a felét, megszárad és berakod a másik felét is.

Energiatakarékos, hatékony. Imádom! Soha ilyen puhák nem voltak a ruhák, a törölközők! És rengeteg szöszt kiszed, ami egyébként a házban kergetőzne, pormacskaként.

Villanyszámlában, vízszámlában nem észrevehető.


A legjobb dolog a mosogatógép után.

2018. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es mennyi idos alatt szaritja meg a ruhakat? Egyebkent hallottam azt is, hogy a villany es viz szamla tobb lett tole, de ezek szerint ez meg sem igy van.Megirnad legyszives h milyen lg?


koszonom szepen :)

2018. szept. 28. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Valamivel, ici-picivel lett több, nem észrevehető mértékben, hiszen valamit fogyaszt, de nagyon energiatakarékos.


Az idő az program- és ruhatípusfüggő: 30 perctől 3 óráig vannak rajta programok.


A típusa LG FH4G6TDM2N.


Villanyszámla nálunk, családi házban, beleértve a kazán működtetését, egy nagy amerikai hűtőt, mosgatógépet, riasztórendszert, a mosó- és szárítógépet, 165 nm teljes külső- és belső világítását, elektromos kaput stb. 9-9300 ft, bediktálással, teht valós fogyasztás alapján. A gépeket naponta használjuk, van tv, házimozirendszer, és egyikünk otthon dolgozik laptopon egész nap. Ennyire nem fogyaszt sokat.


Amúgy azért vettünk LG-t, mert 10 év garancia van a motorjára.

2018. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a sok infot :)
2018. szept. 28. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a külön szárítógépet javaslom. Szerintem időtakarékosabb, amíg szárad az első adag, a második mehet a mosógépbe.
2018. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha mosok 3-4adagot is szoktam.Egesz nap mehetne a moso-szarito.

Lehet jobb lenne a szaritogep kulon.

Koszonom

2018. szept. 28. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Külön gép kell. Ahol sokan laknak ott 2 mosógép is szokott lenni, 1 színes, 1 fehér.
2019. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!