Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meleg levegős 2,6 l-es fritőz...

Meleg levegős 2,6 l-es fritőz hasznàlatàval milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

#fritőz #Meleg levegős
2020. aug. 7. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Marhajó!

mindent meg lehet benne fütni olaj nélkül!

ugyanolyan lesz, csak nem lesz csatakot az olajtól!

2020. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Baromi jók tényleg.

Én zöldségeket is szoktam benne párolni.


Ha sült krumplit akarsz akkor ne 1 kanál olajat adj hozzá, már ha te magad dolgoztad fel a krumplit és nem mirelitet vettél.

A lényeg hogy külön edénybe 3-4 kanál olajat adsz hozzá és jól összekevered hogy minden legyen olajos, és úgy teszed be sülni.

A lényeg hogy bármit sütsz legyen olajos egy minimálisan és ne csak úgy add hozzá hogy be a sütő edényébe 1 kanál olajat ráöntesz és jó, hanem jól meg kell forgatni benne sütés előtt és kb félidőbe kanállal például átforgatod a cuccot.

2020. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


https://www.youtube.com/watch?v=Xxy2pGAAbJs


Én ez a videó alapján döntöttem el hogy beruházok egy ilyenre.


Nem pont ezt vásároltam, de a lényeg kb ugyan az, nekem sima analóg az egész semmi digitális kijelző meg ilyen olyan nincs rajta, csak beállítom meddig üzemeljen, hőfokot és kalap.

2020. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"és nem mirelitet vettél"

így van! a mirelit krumplit ha megfogdosod érezni fogod rajta az olaja! arra nem kell!

csak a saját magad által feldolgozottra!

2020. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. azt tudja, mint egy modern légkeveréses elektromos sütő.
2020. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!