Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek mi a véleménye az olaj...

Kinek mi a véleménye az olaj nélküli fritőzról?

Figyelt kérdés
Miket lehet benne sütni?
2020. aug. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olaj nélküli fritőz = sütőben sütés olaj nélkül csak kisebb helyen.


Alapvetően rossz tapasztalataim vannak, mert lényegében szárít és nem lesz lédús az elkészült étel. A húsok aszalódnak, a sültkrumpli totál száraz lesz.


Azt sem szabad elfelejteni, hogy sok esetben ez nem egyenlő az olaj nélküli sütéssel, inkább azzal egyenértékű, hogy nagyon minimális olajat használsz (le spricceled, vagy lekened a felületét nem pedig 2-3 liternyi olajban sütsz).

2020. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

q. jó! :D

nagyon szeretem!

tényleg olyan mintha sütőben sütnél, csak kisebb helyen. nekem - egyedülállóként elég, két személyre is bőven elég.

bármi amit sütöttem benne tök jó lett. persze nem szabad a gépekre hagyatkozni és kell egy kis konyhai rutin is!

2020. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Olaj nélküli fritőz = sütőben sütés olaj nélkül csak kisebb helyen"

"tényleg olyan mintha sütőben sütnél, csak kisebb helyen"


Hát nekem van egy sütőm. Az akkora, amekkora, de ha beszereznék egy ilyen olaj nélküli fritőzt, akkor is ott lenne, úgyhogy az foglalja a legkisebb helyet, ha nem veszek ilyen gépet, hanem egyszerűen beteszem a sütőbe azt, amit olaj nélkül akarok megsütni és kész (arról nem is beszélve, hogy a gáztűzhely használatával az átalánydíjas gázt kell csak fizetnem, a fritőz viszont plusz áramot fogyasztana ugye).

2020. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz benne olyan az étel mint amit megszoktunk. Emlékszem, hogy anno mikor bejöttek a teflon serpenyők és anyám zsiradék nélkül csinált palacsinát akkor nem ettük meg. Hasábkrumplit sütőben soktam sütni, de pár kanál olajat akkor is teszek rá, és jól átforgatom benne, így olyan mintha rendesen sütöttem volna bő olajban, nem lesz száraz, és jóval tovább elég az olajam.
2020. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az olaj nélkülibe is lehet olajat tenni! én is egy-két kanál olajban megforgatom a krumplit, mert anélkül tényleg olyan lesz mintha tüzifát ennél :D

ki kell tapasztalni mit hogyan kell benne fütni

én például a gyors kaja készítésre használom. ha nincs idő, energia főzni akkor egy marék krumpli, néhány darab dinoszaurusz, vagy más sütnivaló, kis savanyúság, meg szósz és van egy viszonylag normális kaja

2020. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!