Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olaj nélküli fritőz sütő vagy...

Olaj nélküli fritőz sütő vagy hagyományos fritőz sötőt érdemes vásárolni? Melyik élettartama a hosszabb és melyikkel készül el hamarabb az étel?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

#fritőz sütő
2020. szept. 17. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más lesz az eredmény a kettőben.

A kérdés, hogy te mit szreetnél enni?

2020. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van. A végeredmény jóval másabb lesz. Sültkrumplit lehet olaj nélküliben sütni de azt megsúgom hogy ha mirelit krumplit sütnél olaj nélküliben ahhoz nem kell semmi olajat hozzáadni. Viszont ha te otthon készíted elő a krumplit akkor bőségesen meg kell locsolni olajjal ami nem egy kanalat jelent hanem kb 4-5 kanál és érdemes egy külön edényben átforgatni hogy olajos legyen és úgy lehet kisütni. Egyébként ízre finomabb mégsem fog tocsogni az olajban és jobban kijön a krumpli íze is. A másik ha húsokat szeretnél akkor nem lesz olyan mint a hagyományos sütőben készült. Mirelit cuccokhoz való inkább az olaj nélküli sütő legalább is én ezt tapasztaltam meg. Meg lehet benne simán megsütni dolgokat húsokat inkább tehát nem rántott húsra gondolok itt. Azokra bőven jó.
2020. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem egyén függő, én olajosat vettem anno, nekem az jobb, ezt szoktam meg úgy látszik. Úgy tudom, hogy a forrólevegősben tovább kell sütni az ételt,ezt hallottam.
2020. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fagyasztott dolgokat sütnék benne! hagymakarika, sültkrumpli és ilyen bepanírozott húsok.
2020. szept. 17. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs normál hőlégkeverős sütőd?

Abban ugyanúgy megsüthetnéd...

2020. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De van, csak szerintem egy fritő sütő gyorsabb, kis helyen elfér, hamar be lehet indítani.
2020. szept. 17. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom: egy plusz (fölösleges) cucc a konyhádban. Hamar elmúlik az újdonság varázsa, és csak tologatod-kerülgeted....
2020. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ha mirelit krumplit sütnél olaj nélküliben ahhoz nem kell semmi olajat hozzáadni. "

mert már van rajtuk :)


nekem van. philips. a tefalos aminek van az a keverőkanala az nem jó, mert összetöri. a kaját, meg a kanalat forgató motor is tönkremegy hamar.


én szeretek benne sütni, pont olyan. cuccokat amit írták

amit a boltokban lehet kapni fagyasztott cuccokat azt mindent meg lehet benne csinálni tökéletesre!

nekem nincs légkeveréses sütőm, úgyhogy nekem nem is volt mási opcióm, mint ez a készülék és nem tologatom az asztalon, heti többször sütök benne.

tök jó hogy beledobok pár darab valamit amit épp megkívántam és míg csinálok kis salátát hozzá, meg előveszek ezt-azt már kész is.


annyi megatívum van, hogy hiába tapadásmentesenek írják a sütő részét, nem az...

maga a kaja nem ragad oda, mert az ugye a rácson van. de ami onnan lehullik az úgy odaég, hogy vésővel kell levakarni.


a rántott sajttal tessék vigyázni! nagyon hamar olvad és azonnal szanaszétfolyik a sütöben...... :D

nem szabad vele megvárni a ráírt időt!!


az egyik kedvencem sparos hagymakarika! nagyon frankón el lehet benne készíteni!!


amúgy én nem érzékelek nagy különbséget az olajos sütőhöz képest, ízre olyan lesz minden, csak nem tocsog az olajban


még egy "negatívum" 2 max 3 főt lehet vele kiszolgálni. annál többet nem, mert kicsi!

belefér krumpliból sok, de nem süti át rendesen, mert nem tud a levegő minden krumplidarabhoz úgy eljutni mint az olaj. Szal kicscsaládnak ajánlom csak!


nem kell a legokosabbat venni!

a mechanikus kapcsolóórás bőven elég, azon nincs sok minden ami meg tudna hibásodni.

2020. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!