Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Előltöltős mosógépnél elmaradt...

Előltöltős mosógépnél elmaradt az első üresen mosás, leeresztés hibát ír, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megraktam ruhával, leengedtem a vizet alul a hiba után. Ezután üresen elindítottam egy 30 perces programot, 10 perc után lestoppoltam mert leállt a számláló, elindítottam és megint az OE hiba jött ki. (LG)

2020. szept. 22. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
húzd ki 1 órára
2020. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szivattyúzott rendesen?


30 perces programnál akkor szivattyúzik először, amikor 18 perc van vissza. Ekkor történt ez kb? Szivattyúzott?

2020. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen pont akkor történt és nem ment lejjebb 18-nál szóval lestoppoltam majd elindításnál hiba
2020. szept. 22. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát csinált valamit hangból ítélve de nem vártam sokat :D
2020. szept. 22. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ennél a 18-nál állt meg? Az sajnos nem hangzik jól.

Ezek szerint nem kádba szivattyúzik. Ki tudod szedni a leeresztőcsövét és teszt jelleggel ránézni?


Miután eresztett magáva vizet, kikapcsolod, bekapcsolod, centrifuga program "nincs centrifugálás" beállítással - azt hiszem, az újakkal így lehet csak szivattyúztatni.

2020. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként az enyém is új LG és már mehetne is a bontóba. Borzalmasan szutyok az egész. Nem viccből tudom ezt a 18 percet se fejből (szerintem nem fűt, meg egyéb gondok is vannak).


A régi LG 14 éves volt és kisebb hibáktól eltekintve működött sokáig. Bár 10 éves kora óta nem lehetett használni a pamut programot (ahol sokat és relatív gyorsan forog a dob) egy fura tünet miatt.

2020. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd ki szervízt ha még garanciális.
2020. szept. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!