Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » No frost hűtő magától olvasztj...

No frost hűtő magától olvasztja a fagyasztót, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy Whirlpool 6. Érzék no frost alul fagyasztós hűtőm. Közel egy éve van meg, és másodjára fordul elő az, hogy egyszer csak elkezd marha hangosan működni, ekkor elkezdi magát teljesen leolvasztani. Legutóbb hívtunk hozzá szervízt, de sajnos nem voltam itthon és nem tudom mi lett a megoldás, állítólag csak eldugult benne valami. A vízgyűjtő tálka az aljában tele volt, azt az előbb kiürítettem. Mit tehetnék? Mindenképp kell szerelőt hívni? Ez azért nagyon idegesítő hogy csak úgy leolvaszt mindent a húsok stb. Tönkremennek ha épp nem vagyok otthon és nem veszem észre :( köszönöm ha tud valaki segíteni
2020. szept. 23. 11:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, a konyhában van, szabadon álló hűtő, a konyhapult szélén van és nincs teljesen benyomva a falnak.
2020. szept. 23. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!