Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meg lehet állítani a szárítást?

Meg lehet állítani a szárítást?

Figyelt kérdés

Pár napja vettük és használjuk ezt a gépet:

[link]


A mosóprogramokat meg tudom állítani, de a szárításhoz ér, akkor már nem. Ez géphiba lehet, vagy mindegyik ilyen alapból, mert akkor úgy tervezem a napokat.



2020. okt. 1. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan Samsungom van, de nyilván hasonló a működés: megállíthatod, de meg kell várni, amíg kihűl, mert addig nem tudod kinyitni. Az viszont órák kérdése. Gondolom, amiatt van, nehogy leforrázzon a kicsapó gőz.
2020. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem áll meg. Hiába nyomom meg a START/SZÜNET gombot, ugyanúgy dolgozik tovább. Ha még csak a mosásnál tart, akkor megáll. De ha a szárításnál, akkor nem. Sokszor jön ki úgy, hogy altatàsi időben, dél körül még megy, megállítanám, hogy majd ha felébred a baba, akkor folytatom, de nem lehet, mert addigra már a szárításnál tart, és ott már nem működik a START/SZÜNET 😔
2020. okt. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsonykategóriás Whirlpoolt akkor se vennék, ha ingyen adnák.
2020. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: félreértettem, azt hittem kikapcsolni akarod. Stopra nem lehet az enyémet sem.
2020. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! Akkor ez direkt vagy így, és nem rossz a gépem 😊 áttervezem a napi mosást, és akkor jó lesz. Köszi!
2020. okt. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!