Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG vagy Samsung mosógépet...

AEG vagy Samsung mosógépet választanátok?

Figyelt kérdés

Samsungn jóval nagyobb a programválaszték, de nagyon sok helyen olvastam, hogy nem érezni az öblítő illatát a ruhákon.

Aeg meg mégis több évtizedre visszamenőleg háztartási gépeket gyárt. Van valamelyikkel tapasztalatotok esetleg?


2020. okt. 14. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én Samsungot. Amióta olvastam milyen az AEG/Electrolux ügyfélszolgálat és szerviz. Nem mai, 3 éves, lehet, hogy változott azóta: [link]
2020. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

(Majd biztos jön valaki, hogy ki kell tisztítani, hogy érezd, de a totál új géppel se érezni, akkor?

másképp adják hozzá.

De én nem bánom, hogy nincs erős illata.

Lg mondjuk, én szeretem. ebből volt keskeny)

tesóméknak samsung van, 4 éve tart, elvannak vele

2020. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Samsung, mert bízom a márkában. Az öblítő illata meg nem érdekel, nem is használok, rájöttem, hogy felesleges.
2020. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Mind a kettő jó
2020. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nagymamám és anyámék egyszerre vettek mosógépet.


Nagymamám hetente egyszer mos, anyámék háromszor.


Mamám egy elöltöltős Samsungot vett, anyámék felültöltős Electroluxot.


Ez 2012-ben történt.

A samunak szinte minden évben volt valami baja, nemrég végleg beadta a kulcsot.


A gyakrabban használt Electrolux a beüzemelése óta nem látott szerelőt....



De kb ugyanez volt a tapasztalat minden egyéb Samsung termékkel is (porszívó, hűtő, stb)

2020. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
electrolux most már ne, nem lesz alkatrész
2020. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem a mosógéptől függ, h érződik e az öblítőillat, hanem magától az öblítőtől 🤗
2020. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ja s nekem 5 éves Samum van, egyszer sem romlott el ( Kopp kopp ) , nem rozsdásodik, meg penészesedik, mint az indesit pl.
2020. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahogy nézegettem a Samsungnak elég kicsi az öblítő rekesze. Nem illatfelhőt szeretnék, nem öntöm ész nélkül az öblitőt, csak egy minimális kellemes illatot. Tudásban, programválasztékban a Samsung a befutó nálam. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. okt. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!