Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem használja az öblítőt?

Sszandika13 kérdése:

Miért nem használja az öblítőt?

Figyelt kérdés

Kb két hete vettem a mosógépet és nem használja az öblítőt az öblítésnél? Mi lehet a baj?

(whirpool, felöltöltős)



#mosógép #új #Nemöblít
2020. okt. 16. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A megfelelő tartályba töltöd az öblítőt? Nem az előmosási tartályt töltötted fel véletlenül?
2020. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A használati utasítás szerint csak egy helyre lehet rakni az öblítőt és oda is töltöttem. Három rekesz van (előmosás, öblítő, főmosás) és oda raktam amit jelzett.
2020. okt. 16. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet, hogy öblítéskor a fúvóka, ami a vízsugarat az öblítőrekeszbe irányítaná, nem fordul el. Szerelőknek biztos van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.
2020. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtan vetted vagy új?

Nekem is felültöltős Whirpool van,néha ez is kihagyta az öblítést,rájöttem hogyan kellene működnie-a programkapcsoló egy tárcsát forgat ami a fúvókát mozgatja a 3 mosószertartó rekesz megfelelő irányába de időnként felakadt a főmosás állásnál.Leszedtem a gombokat és a tekerőt takaró műanyag lapot-hátul csak két fület kell benyomni és felfelé húzni-kitakarítottam a mozgó alkatrészek környékét,szöszmösz,mosószermaradvány,rozsda stb.,WD40-el befújtam és még egy "postásgumival" a tárcsa felé is húzatom (nem kell nagy erővel csak egy minimális rásegítés)a mozgó kart mert végülis az a probléma hogy a szerkezetben lévő rugó idővel elgyengül ezért szorul meg valahol.Azóta,több mint 1 éve nem volt ilyen problémám vele.

2020. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!