Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosáshoz kinek mi vált be?...

Mosáshoz kinek mi vált be? Milyen öblítőt és mosógélt használjak hogy jó, erős és tartós illatú legyen a ruha?

Figyelt kérdés
A mosóportól eldugult az előző gépem, így mosógélnél maradnék. Öblítőből használtam Lenort és Coccolinot de azoktól nem elég illatosak a ruhák. Vagy én csinálok valamit rosszul mosásnál? :D

2017. jan. 29. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mosógélből domolt használok, mert az vegán. Öblítőt nem, mert azt a szárítógép mellé felesleges, viszont a szárítógépbe teszek általában levendula illatú kendőt, és a szekrénybe is.


A ruhakupacba kell tenni az ilyet, és sokáig illatos marad :)

2017. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én surf-öt használok, öblítőnek zöld coccolinot.

van a lenornak illatgyöngyei, nekem a kék vált be.

2017. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Surf mosókapszula kék lenorral,isteni☺
2017. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aldis Tandil color lila és piros Silan ☺
2017. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bónux vagy Tomi & fehér lenor ❣
2017. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arielt használok, mellé fehér lenort. Eddig ez volt a legjobb kombó. Szárítógépben szárítom a ruhákat, ígynem marad erős illata a ruháknak.


A surf mosószernek van még nagyon erős, határozott illata, de attól fakultak a ruháim, így nem használom többet.

2017. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persil color mosó kapszula és silan oblito a kedvenc .
2017. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fehérekhez fehér persil mosógél

A színesekhez jelenleg levendulás persil

A feketekhez perwol Black

Most jelenleg coccolino öblítőt használok úgy, hogy a felét hígítom. Nem olyan erősen érződik az illata. Szerintem a lenor öblítők sokkal jobbak!

2017. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!