Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tönkrement a mosógépem,...

Samu Béla kérdése:

Tönkrement a mosógépem, szerintetek milyet vegyek? Egyedül vagyok, keveset használom. Kicsi és megbízható kell hogy legyen.

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 14:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 21. 07:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Felültöltős wiccpúlt ne, szét fog rohadni a teteje, az adagolója pedig takríthatatlan. Vegyél egy felültöltős electroluxot, olyat aminek az adagolóján át lehet állítani, hogy por-folyadék kerül bele, illetve a dobkinyitója lassan nyíljon, ne felcsapódós legyen. 1200-as centrivel. "Kicsi" gépet ne vegyél semmiképp, mert csak szarul fog mosni, a ruhának az kell, hogy tudja dobálni a gép.
2020. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
+ a wiccpúlok adagolója takaríthatatlan!
2020. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálam 34 cm áll rendelkezésre szélességben. Ide szerintem nem tehetek be egy 33 cm széles mosógépet, mert centrifugázáskor ha elkezd ugrálni kétoldalt oda fog verődni a wc -hez ill. a kádhoz. Inkább normál méretűt veszek és az előszobába teszem, ott több a hely.
2020. okt. 21. 14:55
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyu, ezek már nem ezeréves táncoló energomatok!


Ha előltöltőset veszel, az egy fél cm-t sem fog mozogni centrizéskor! Nekem egy egy komplett beépített szekrény van körülötte, és semmi mozgás!

2020. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kösz az infót. Én az egyémből indultam ki ami egy 28 éves Minimat(volt). Centrifugázáskor az egész utca azt kergette.
2020. okt. 21. 15:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Minimatot felejtsd el. Lényegében a felültöltősök se ugrálnak, viszont minden gépnél alap, hogy vízszintes legyen az ahová rakják. Az előszobás elhelyezés is teljesen járható út, ha kivitelezhető, de akár a konyha se ördögtől való.
2020. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem az az Indesitem van. Ketten vagyunk rá. Én se vagyok elájulva tőle. De nem akar tönkremenni...
2020. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!