Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki milyen robotporszívót vett...

Ki milyen robotporszívót vett ami olcsó, nem 100 ezres?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Bátyámék egy 40 ezer forint körüli Sencor-t vettek, egy vicc az egész. Ész nélkül megy az egész lakásban, szívóereje kb. nulla. Mi egy 250 ezres Electroluxot vettünk, két hónapja van meg, azóta nem fogtunk porszívót a kezünkben. Szívóereje ugyanolyan szinte mint egy porzsák nélkülinek, nem bàntam meg, hogy ennyi pénzt kiadtunk rá.

Ezt a magyar mentalistást ki kellene már nőni, hogy olcsó is és jó is legyen. A jó minőséget meg kell fizetni.

2020. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kollégiumi szobába keresek
2020. okt. 21. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 110 ezres iRobot Roomba-t vettem, több nem volt rá, viszont munka és tanulás mellett nincs úgy időm takarítani, ahogy illene...


Ez nem térképezi fel a lakást, de a szívóereje szerintem jó és én úgy látom, alaposan végigjár mindent.


Néha félrelöki a dokkolóját, amikor visszamenne rá. :D pedig óvatosan közelít, de mégis. :D


Nem tudom, az olcsóbbak jók-e akár kollégiumi szobába, illetve máshova már tuti nem lesznek azok..

2020. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De miért robotporszívót? Vegyél egy tisztességes porszívót, amit majd máshol is tudsz használni.
2020. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
hát játék porszívók nem sokat érnek. Nálunk a koli szoba volt vagy 12 nm, ebből a 3 ágy, 3 asztal, 1 hűtő elvitt 8at legalább, maradt 4 nm arra egy síma porszívó elég gyorsan elég és a legtöbb por nem a padlón volt, hanem az ágyon és a bútoron. Arra nem lett volna értelme robot porszívó.
2020. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barnabas333 ***** válasza:
72%
Lidlbe kapható is jó, bár koli szobába szerintem is felesleges. Inkább egy elektrolux ergopace...
2020. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kollágéumi szobába szerintem is felesleges robotporszívót venni mert a drágábbak oda feleslegesek az olcsók pedig buták. Mondjuk jó típusokat is kapni már elég jó áron csupán azon a téveszmén kell felülemelkedni, hogy ami "kínai az gagyi!" 100ezer alatt már kapni Xiaomi, Alwafise, Blitzwolf robotporszikat amik jóformán mindent tudnak amit a sokkal drágább iRobot vagy Neato pl. Én 80ezerért vettem Mi Robotot intelligens lézeres navigálással, wifi kapcsolattal, aplikációval..stb és tényleg a lakás minden pontját bejárja amit el tud érni. Azóta csupán havonta egyszer kell a nagy porszívót elővenni, hogy az olyan helyeket kipucoljam amit a Mi Robot nem tud, de érezhetően ott is sokkal kevesebb a por mivel a robotporszívó két naponta megy és nem engedni, hogy a por leüljön. Nyugodtan kimondom, hogy életem egyik legjob vétele volt. A modernebb Roborock, Viomi típusok pedig még jobbak igaz azok már 100ezer felett kezdődnek, de ár/érték arányban nagyon jók! Szóval a robotporszívót bátran ajánlom, de fel kell mérni, hogy milyen lakásod és mire van igényed mert az össze-vissza navigáló buta robotporszikat nem érdemes megvenni.
2021. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!