Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép albérletbe: a tulaj...

Mosógép albérletbe: a tulaj nem akarja cserélni. Kérdés melyik a legolcsóbb, legkönnyebb amit megvehetek?

Figyelt kérdés

Ezek a kisebb mobil gépek jók esetleg heti 1-2 mosásra?


[link]



2020. máj. 28. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy xarkupac.... Vegyél egy normális, valódi mosógépet. Majd viszed magaddal a következő alberletbe
2020. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze vegyél egy normálist és mikor elmész viszed magaddal.
2020. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a gyerekjáték?

A leírás tetszik a legjobban: "Az Adler mini mosógép segít a nyaralásban, kempingben vagy akár otthon is, amikor a mosógép lebomlik."

2020. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akármit szeretnél venni nézz róla youtubeon videót, akkor látod igazán, hogy mit tud.

https://www.youtube.com/watch?v=VKq3U9dcVmY

ez akkora mint egy hűtőtáska....

ezt a mindennapi öltözködés kimosásához nem lehet használni. Valszeg egy normális farmer bele sem fér.


tudom nem olcsó, de vegyél egy rendes mosógépet! nem kell a legjobbat, legszebbet. Nekem egy Fagor felültöltős van amit hasonló okokból vettem. A legolcsóbb volt és a legkevesebb program van rajta, de kimosok vele szépen mindent. 10 éve megy és teszi a dolgát. Amikor költöztem, hoztam el.

Előtte gyerek fürdetőkádban mostam, még az is jobb talán mint egy a kis mosóakármi :D

2020. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél egyet. Ne egy olcsó vackot vegyél (nyilán ahogy a keret engedi), de csak azért ne vegyél egy gagyit, hogy legyen. Ha nem tudod egyszerre kifizetni, keress egy mosodát addig is.


De egy jó minőségű, 100 ezer forintos felültöltős Electroluxot az Euronicsban pl. kamatmentes hitelre is elhozhatod.

2020. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy felültöltős electroluxot, de olyat aminek az alján van görgőkerék is! NINCS MINDEGYIKEN!
2020. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!