Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék a meglévő bosch...

Szeretnék a meglévő bosch mosógépem mellé egy szárító gépet vásárolni. Ki mit javasol?

Figyelt kérdés
Önálló szárítógépet vegyek, vagy egy kombináltat ami szárít is? A kombi gépek tudnak olyan jól és szépen szárítani? Hely nem probléma, elférnek. Kombi géppel mehetne két mosás is egyszerre, míg a külön álló szárító meg nagyon gazdaságos... Esetleg konkrét típus is jöhet amivel van tapasztalatod. Vélemények?

#szárítógép #mosógép kombi #kombinált mosógép #szárítógép vagy kombi mosógép
2020. okt. 27. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp külön szárítógépet vegyél, nekem egy hőszivattyús AEG gépem van, elégedett vagyok vele. Arra kell figyelni, hogy azokat a ruhákat, amiket a címke szerint nem lehet szárítani, tényleg ne tedd bele.
2020. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kombináltak mosógépnek is, szárítónak is észrevehetöen rosszabbak, mint a csak mosó/szárítógép.

Ha van helyed, akkor egy külön szárítót vegyél, sokkal több hasznát veszed.

2020. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
második: Na ebből a szemszögből például nem rágtam meg a dolgot XD
2020. okt. 27. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok, korábban kaptam ajándékba egy ilyen kombigépet, egy évig mérgelödtem vele, utána eladtam.
2020. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!