Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehetséges e vaj e rá megoldás...

Lehetséges e vaj e rá megoldás? Van egy szuper mosógép és erre szeretnénk a már meglévő szárítót rátenni. Viszont a mosógép keskeny

Figyelt kérdés
Van e olyan amivel ki lehet fixen biztositani? Valaki csinálta már igy? Tudom hog van valami keret az mennyire alkalmas igy?
2018. febr. 28. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 ezer a keret ingyenes szállítással.

Meg kell adnod hozzá a két gép típusát.

2018. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó oldalt megnéztem, de én nem találtam sehol sem olyan keretet, ahol egy keskeny mosógépre keret segítségével rá lehet tenni egy szélesebb szárítógépet.


Csak olyanok vannak, amelynél mindkettő gép azonos szélességű, vagy minimális az eltérés.


Az oldalak mindenhol azt írják, hogy a legjobb azonos márkát használni, mert azok szinte biztos, hogy passzolni fognak egymásra.


Azért linkeltem be a "nincs, csináljatok" szöveget.

2018. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!