Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú konyhai gépet(m...

Milyen márkájú konyhai gépet(mosógatógép, páraelszívó, villanytűzhely, hütő) ajánlatok??

Figyelt kérdés
Építkezünk s elértünk a konyhához. Fogalmam sincs melyik lenne jó. Fiatal, kezdő háziasszony vagyok. Segítenétek?
2020. nov. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Bosch, Electrolux

Ha ezekre nincs pénz, akkor Whirlpool, AEG

2020. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Az igazán prémium márkák a Mile, AEG. De, sok más is van ami jól bírja, amit már írtak.

Arra is érdemes figyelni mire mennyi a garancia, érdemes a hosszabb 3-4-5 éves idejűeket választani.

2020. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Bosch, Elektrolux ár/értékben nagyon jó szerintem ...esetleg elszívónak CATA is szóba jöhet.
2020. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Az ikeában vannak nagyon jó minőségű gépek. Én is pont most csinàltatok ott konyhabútort. Amikor a gépekre került a sor, kérdezte a hölgy, hogy milyet szeretnék. Mondtam, hogy az ikeából biztosan nem veszek gépet, mert úgy tudtam a Whirlpool gyártja őket. Akkor azt mondta, hogy ez régen volt így, ma a piacon kapható Bosch és Electrolux svéd változtatait árulják.

Megnéztük őket, a mosogatógép tényleg teljesen úgy néz ki mint amit kinéztem Boscht, tudásban, műszaki adatokban mindenben, csak 25 forinttal olcsóbb. Engem meggyőztek. A főzőlap, sütő, elszívó Electrolux, a mosogatógép pedig Bosch lett.

2020. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

25 ezer forinttal természetesen, csak azt kihagytam 🙂

És még annyi, hogy minden beépíthető.

2020. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
AEG,SIEMENS,Electrolux,
2020. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

SEMMILYET!

Olyan cuccot vegyél amilyenre szükséged van. Aztán vegyél egy öntapadót és azt írsz rá amit akarsz. Tökmindegy.

2020. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Páraelszívóból kérdezd a Hendibent. Ingyen adnak javaslatot az igényeid szerint

www.hendiben.hu

2021. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!