Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a különbség a kombinált...

Mi a különbség a kombinált hűtő-fagyasztó és az alulfagyasztós hűtők között?

Figyelt kérdés

Hűtő vásárlás előtt állok.

Az alulfagyasztós stimt, a kombinált hűtő fagyasztó viszont nem tudom, hogy mit takar. Mivel másabb, mint az alulfagyasztós?

(Találtam olyan hűtőt, melynek címébe alulfagyasztós van írva, leírásban meg a kombinált.)

Edigitalról válogatok Gorenje és Samsungok közül.

A lényeg számomra, hogy minél nagyobb legyen a beltartalom és, hogy energiatakarékos legyen, az extra funkciókat nem nagyon használom ki.


Szerintetek melyik a jobb típusban, illetve márkában?


Előre is köszi a segítséget! :)


2020. nov. 13. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Gorenje
Samsung
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajtók száma. Én kombináltnak azt nevezném, amelynek csak egy ajtaja van, és belül van elkülönítve az általában nem túl nagy fagyasztó.
2020. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha maga a fagyasztó része nem nagy. Van egy külön hűtőládánk. Inkább a hűtő része legyen nagyobb.

A régi ami most van, 20 éves, mindig tele van pakolva, rács-polcai emiatt eltörtek már.

2020. nov. 13. 11:36
 3/6 A kérdező kommentje:
2020. nov. 13. 11:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy értelmeztem, hogy mind kombinált, ahol van hűtő és fagyó és ennek fajtái az alul vagy felülfagyasztósok.
2020. nov. 13. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kombinált esetében csak picike fagyasztórész van a normál hütöben. Ez gyakorlatilag semmire sem elég legfelejebb jégkockát lehet benne tartani.

Én mindenképpen az alulfagyasztósat választanám, mert ugyan a külöb hütöláda jó dolog, de ennek az az elönye, hogy ott van a konyhában, mindig kéznél. Én olyasmiket tartok benne, ami gyakran kell - zöldségek, pékáru vagy hasonló -, vagy amiböl a megkezdett csomag így nem tud "elveszni" a többi között!

2020. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem Gorenje hűtőt, de ez alsó fagyasztós, nekem nincs külön hűtőládám. Nem tudom a Samsung milyen, gondolom az sem rossz, de azért a Gorenje az jobb szerintem.
2020. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!