Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan felül töltős...

Létezik olyan felül töltős mosógép, aminek a dobja a program végén felül a dob ajtajánál áll meg, és nem kell tekergetni? Vagy mind ilyen?

Figyelt kérdés
Az elől töltős nem jött be, többször ment már tönkre az ajtó, most van egy felül töltős, remekül működik, egyszerű használni is, ez az egy bosszant picit, hogy hogy nem tud soha úgy megállni, hogy egyből nyithassam a dobot is, hanem mindig tekergetni kell... :-)
2008. nov. 30. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

sajna ezek amosógépek mind ilyenek.

de viszont utolagosan egy jeladó beszerelésével, a kivánt helyzetben meg tudud állítani a dobot.

elektromos szererelő vagy műszerész meg tudja neked csinálni./cc:10-15.000. ft. vog kerülni/ ennyi

2008. nov. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Az én Whirpool 6.érzék mosógépem mindíg jól áll meg.Még soha nem tekergettem:))
2008. nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is 6. érzékem van,és soha nem ott áll meg:)
2008. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia! electroluxom van és mindig a tetején áll meg az ajtaja!!! inteligente a tipusa. nagyon meg vagyok vele elégedve!
2008. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az Elektrolux tényleg ott áll meg.
2008. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!