Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire lehet veszélyes a...

Mennyire lehet veszélyes a beépített sütő és főzőlap?

Figyelt kérdés

A felújítás során a régi gáztűzhelyet le szeretnénk cserélni, beépíthető gáz sütőre és főzőlapra.

Mivel ezen a téren nincs nagy választék, az Electrolux gáz sütőjére és ahhoz tartozó főzőlapjára esett a választás, de a vásárlás előtt kétségek támadtak a szülőknél, hogy nem veszélyes-e beépíteni, a tűzveszély miatt.

Sosem használnánk akkor amikor nem vagyunk otthon, így én nem tartanám veszélyesnek, de a szülőket meggyőzni nem annyira egyszerű.


2020. nov. 28. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Semmivel nem veszélyesebb, mint a különálló gáztűzhely.

Viszont én inkább elektromost választanék, ha már felújítás. Ezerszer praktikusabb, főleg a sütő része.

2020. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Miert nem elektromosat vesztek akkor, ha mar ugyis felujitatok? Amugy nem, semmi baja nincs a gazosnak sem, nem robban fel tole a hazatok amig nem vagytok otthon.
2020. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Miért gázsütőt? Nem veszélyesebb beépítve, mint a különálló, viszont az elektromos több szempontból sokkal jobb!
2020. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gázos jobban megéri hosszútávon, csak ez az oka
2020. nov. 28. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Vagyis mivel valamivel olcsóbb, lemondasz a lehetőségekről. Én ezt nem tenném. Tényleg annyival, sőt sokkal jobb az elektromos, hogy megéri.

Ez olyan, mintha azért járnál télen papucsban, mert az olcsóbb, mint a cipő. Ami tényleg igaz, csak épp cipőben nem fázik a lábad. Na ennyivel jobb az elektromos.

2020. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem sokkal drágább a villanysütő.


Amikor gáztűzhelyről kombinált tűzhelyre váltottunk, akkor vártuk a villanyszámla emelkedését, erre visszakaptunk 5000 forintot az ELMŰ-től.

Igaz, hűtőt is cseréltünk.


Most meg 2540 Ft a villanyszámlám, klímával.

2020. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lakások, ahol az ember átalány-gazdijat fizet. Ott tényleg olcsóbb hosszútávon a gázsütő.


De tényleg sokkal jobb az elektromos.

2020. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Papírja leírja hogyan miként lehet beépíteni. De megsúgom, hogy a tűzhelyben a sütő is be van építve valamibe.
2020. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs nagy választék? :D

Sokkal nagyobb mint a gáztűzhelyekből. Egyeltalán nem veszélyesek, modern, esztétikus gépek.

2020. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"A gázos jobban megéri hosszútávon, csak ez az oka" 3 éve vettünk lakást, villanytűzhely van benne. Féltem én is a villanyszámlától, de alig 10 ezret fizetünk: a tűzhely (Naponta főzök), 6 db számítógép, 2 tv, egy nagy mélyhűtő és nagy normál hűtő és ez-az háztartási gép. A használata pedig szuper.
2020. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!