Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépített tűzhelyeket (sütő,...

Beépített tűzhelyeket (sütő, főzőlap) ha elromlik, hogyan tudják javítani?

Figyelt kérdés
Most akarunk új konyhát készíttetni, de nem tudjuk, hogy melyik lenne a jobb megoldás, a szabadon álló, vagy a beépített. A beépített az jobban mutatna, pont az esetleges javítás miatt nem tudom, hogy jobb lenne-e. Köszönöm
2020. ápr. 8. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet szedni...
2020. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a falba falazzák be, hanem a pultba, szekrénybe teszik bele. Ahogy beteszik, úgy ki is lehet szedni rombolás nélkül...
2020. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem különálló van. Gáz fözőlap, és villany sütő. Egyrészt jobban is mutat, meg a sütőt én nem a fözőlap alá tettem, hanem egy álló szekrénybe, közel a pult magasságába és így sokkal kényelmesebb használni.
2020. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

Pont a javítás nem szempont.

Kb. annyira, amiért az autóknak se teszik kívülre a motorját, arra az esetre ha elromlana.

Konyha építésnél tervezd meg hogy főbb vonalakban mit szeretnél, a többi részletet meg majd helyreteszik.

Én magamnak terveztem mindent, érdemes és tanulságos megtenni, mielőtt még bármibe is kezdel, bármit is megveszel.

2020. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában csavarhúzó, multimeter és leírás kell a javításához.


De ha arra gondolsz hogy örökre benn marad e hát nem. A beépített nem azt jelenti hogy együtt növekszik a fával az erdőben a gép hanem azt hogy szekrény veszi korul.

2020. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 leírás nem kell, az csak összezavar.
2020. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A beépített azt jelenti hogy a tűzhelynek nincs fém "kerete",burkolata,ezt a szerepet a konyhaszekrény szerkezete veszi át(de akár egy deszkákból ácsolt keretbe is lehetne őket szerelni)a sütőegységet pár csavar oldása után ki lehet húzni mint egy fiókot a javításhoz,a főzőlap meg alulról van rögzítve pár csavarral a munkalaphoz,utána felnyitható,kiemelhető.
2020. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!