Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a német...

Mi a véleményetek a német mosó-száítógépről?

Figyelt kérdés

Bauknecht WATK Sense 96G6 DE elöltöltős mosó-szárítógép

konkrétan erre a példányra fáj a fogam.

illetve ti mit ajánlatok?



2020. dec. 6. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állítólag annyira nem javasolt ilyen kombinált gépet venni, mert kevesebb ideig bírja mint a különálló társaik.
2020. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a német termékek nem túl rosszak de nem vagyok értük oda annyira.


Az általad javasolt AMERIKAI termékről nincs sok tapasztalat, én a Whirlpool márkát nem szeretem mert mindegyikkel szívtam igy nem biztos hogy vennek.

2020. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meddig bírják ezek a kombi gépek?
2020. dec. 6. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
A Bauknecht a német Whirlpool. Sem a márkát, sem pedig a mosó-szárító gépet nem választanám.
2020. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Whirlpool soha nem volt német.

Az 1800as évek végen alapították amerikában. Tehát amerikai. Pont úgy, ahogy a kínai geely tulajdonában lévő Volvo autókat amiket ráadásul Kínában gyártanak svéd autónak titulalunk.


Na ez meg 100+ eves amerikai cég. Nem német. Soha nem is volt német.

2020. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a Whirlpool német. A Bauknecht német.
2020. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A Bauknecht a német Whirlpool."


Ezt írta a senki.


Nincs olyan hogy német Whirlpool.

Ez egy almárka, azért mert akkor kicsit németesebbnek tűnik illetve normális hogy egy terméknek több márkája van.

Példa: a cseheknél 2 fő műszaki brand volt, nálunk a videoton és az orion, ott meg a tesla és az orava.

Mindkettőt megvette a török Vestel, így mindkét márka tábora tud választani a kedvenc márkájából.

Pont ezt tette 30 éve a Whirlpool a Bauknecht-el is, 30 éve már nem önálló márka, sőt, SEMMIT se gyártanak németországban, nincs gyáruk nincs semmi, csak a logo. Na, a logo az német.


Ez pszichológia, semmi más, persze mindenki azt hisz amit akar, hiszen erre épül a világ gazdásága.

2020. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen igazad!
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Beko is lényegében Whirlpool. Volt Beko mosogatógépem, és a szivattyújának elég vacak volt a szimering megoldása. Ugyanilyen szivattyút a Whirlpool alkatrészei közt találtam. Illetve most a sütöket nézegetem, és mindkét márkánál megtaláltam kinézetre ugyanazt.
2020. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: pont a Whirlpool az ami sokban eltér. Ha rakeresel futotestre mosogató gépbe akkor 99 százalékban mindegyik ugyanaz Beko candy Gorenje Teka, mind mind ugyanaz. A Whirlpool pl nem mert ott pár millivel vastagabb a cso így 6000 helyett 36ezerert is eladható.


A leereszto szivattyú is szinte mint ugyanaz,

2020. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!