Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire jó , használható...

Zopel kérdése:

Mennyire jó , használható átfolyós vízmelegítő csaptelep mosogatóhoz ? Érdemes megvásárolni ? Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Vízmelegítő van a mosogató szekrény alatt , hozzá való csapteleppel . Tönkrement a csap , az új csap nagyon drága... Ezt szeretném kiváltani átfolyós vízmelegítő csapteleppel . Érdemes belevágni ?

#Átfolyós vízmelegítő csaptelep
2020. dec. 8. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Átfolyós melegítős csap 10-20 eFt között mozog. Nyílt rendszerű vízmelegítőhöz meg 12-től indul. Én csak vennék egy új mofém csapot, és jó pár évig megint csak max betétet kell cserélni. Egyébként lehet hogy ez most is opció.
2020. dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ahogy néztem, ez az vízmelegítős csap kb. arra alkalmas, hogy ha van mosogatógéped, akkor a túlságosan paradicsomos, vagy színesebb szennyeződést a gép előtt leöblítsd a tányérokról - vagy egy-egy poharat elöblíts. Huzamos mosogatásra tuti alkalmatlan.
2020. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Smil válasza:
Használom az elektromost. Nem tudom ki mosogat nagy víznyomással? Ha kicsit van megnyítva a kezed nem bírja annyira meleg. Évek óta használja a család, nem igaz, hogy nem lehet vele mosogatni. 6 fő után mosofatunk és nagyon bevált!
2023. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!