Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch Silence plus mosogatógép...

Pisti5356 kérdése:

Bosch Silence plus mosogatógép miért nem fejezi be a programot?

Figyelt kérdés

De csak az egyik rövidprogramnál csinálja. E:15 hibakód van, meg villog a csap ikonnál a piros LED.

A többi programnál semmi baja.



2020. dec. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A használati utasításban nincsenek leírva a hibakódok és a jelentésük?


Németül egyből kidobja a google...


[link]


" Erscheint der Fehlercode E15 oder F15 auf der Anzeige des Geräts, so bedeutet dies, dass das Wasserschutz-System aktiviert ist. Wir empfehlen Ihnen, aus Gesundheits- und Sicherheitsgründen nicht zu versuchen, diesen Fehler selbst zu beheben. Bitte drehen Sie den Wasseranschluss zu und schalten Sie das Gerät aus. Buchen Sie einen Reparaturtermin, damit ein Profi das Problem beheben kann."


A vízvédelmi rendszer aktiválva van, azt jelenti - biztonsági okokból azt taáncsolja, hogy ne próbáld javítani, hanem zárd el a vízcsapot és kapcsold ki a gépet.

2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy most látom, hogy magyarul is egyből kidobja a google...


[link]

2020. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek nekem is megvoltak, megnéztem korábban. Az a fura, hogy csak rövid programon csinálja, aztán gondoltam hátha van rá konkrét megoldás. De lehet hogy a hosszabb program lesz az 😀
2020. dec. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!