Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen varrógépet vegyek,...

Milyen varrógépet vegyek, milyen funkciókkal rendelkezzen?

Figyelt kérdés
Ruhákat szeretnék készíteni, és a jövőben majd saját boltot szeretnék nyitni. Sajnos most a covid miatt nem indították el a tanfolyamot, amire mentem volna. Addig is szeretném kihasználni az időt, hogy kicsit belekóstoljak ebbe az egészbe és próbálgatni egy kicsit. Valami egyszerűbb varrógépet vásárolnék, amivel azért lehet egyszerűbb dolgokat alkotni. Egyenlőre totál analfabéta vagyok és nem tudom mire kell odafigyelni, mit tudjon a gép. Tudnátok segíteni?

2020. dec. 18. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Láttam ilyen háztartási kisgép hirdetést Jófogáson, kérdezz rá mennyibe kerül, hátha okosabb leszel. [link]
2020. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem Singer gépem van,nagyon szeretem.

Netről rendeltem meg, ezzel a típussal biztosan nem fogsz mellé.

2020. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miele
2020. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!