Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen új mosó és szárító...

Krosszarcu kérdése:

Milyen új mosó és szárító gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan kell, ami olcsó és könnyű kezelni amin 21 gomb van az nekem nem jó.

Pólót mosok, farmert, melós ruhát meg néha adzsekiket is.

Elromlott a régi.


2020. dec. 26. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
VEgyél külön mosógépet és szárítógépet, és hozzá összeépítő keretet, amivel egymás tetejére tudod tenni őket.
2020. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél külön egy mosógépet és szárítógépet. Az Electrolux márka elérhető áron van, szerintem nagyon jó minőségű gépeik vannak.
2020. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azt nézd hány gomb van rajta, mert akkor a jó mosógépek mind kiesnek kb. Azok többnyire csak funkciókat kapcsolnak, ha nem használod, akkor nem kell nyomogatni, ennyi.
2020. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a bajuk a mosó szárító gépeknek? Hamarabb romlik el?
2020. dec. 26. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül... de sokkal rosszabb a szárítás eredménye mint a külön szgépnél. Plusz egyszerre csak egy dolgot tudsz csinwlni 3s extrém hisszú egy menet. Külön gépnél mehet egyszerre egy mosás és egy szárítás is.
2020. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok kettőt egyszerre. Először kimosom utána megszárítom.
2020. dec. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!