Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kazán Turbó ventillátor hangos?!

Kazán Turbó ventillátor hangos?!

Figyelt kérdés
Miért hangos a kazán turbó ventillátora ? Működik rendesen de elég hangos, éles hangja van , nem mindenkit zavar de minket igen. Érdemes kicserélni az alkatrészt ? Tudom már ilyen kazánokat nem lehet felrakni stb stb de nekünk már ez volt felrakva és műkődik nem akarunk új kazánt.Pénzünk sincs több milliós cserére. Köszi az értelmes válaszokat!

#turbó #turbóventilátor #gázkazánturbó #kazán ventillátor #kazán turbó #turboventillator
2020. dec. 31. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mély, búgó hang?
2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet csapágyas, vagy egy kis elakadás.
2020. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
inkább éles hang de viszi a levegőt rendesen csak idegesítő a hangja
2020. dec. 31. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Csapágyat cserélni azért nem említendő egy lapon az agysebészettel.

Én az egyik télen így kerestem 35 ezer forintot.

Egy ismerős hívott hogy már minden fellelhető gázszerelő elhajtotta, hogy leghamarabb egy hónap műlva ér rá, és neki elromlott a kazánja.

Ha megcsinálom, ad 30 ezret.

Elmentem megnézni, kiszedtem a ventilátort, el is szakítottam sikeresen a tekercs kivezetését. Elvittem, megcsapágyaztam, megforrasztottam, összeraktam, még kértem rá 5 ezret. Másfél órás munka.

2020. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat az utolsó hasznos volt!
2021. jan. 1. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, milyen rendes vagy, hogy az ismerősödtől csak 35 ezer forintot kértél ezért a nehéz munkáért!
2021. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"4-es, milyen rendes vagy, hogy az ismerősödtől csak 35 ezer forintot kértél ezért a nehéz munkáért!"


Ő egy építőipari cég vezetője, akinek ez az összeg nagyjából annyi, mintha te kiszórnád az aprót a nadrágzsebedből.

A garázsban 3 olyan kocsi áll, amelyikből bármelyik ára túltesz a házam árán (megyeszékhely, belváros, frekventált hely, felújított, emeletes).

A másik pedig az, hogy a szerelők százezres alkatrészcseréket emlegettek, plusz kiszállás, plusz munkadíj. És 3 hetes átfutást.

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a szerelők sz@rnak a csapágy cserére, mikor komplett egységet is cserélhetnek nagy pénzekért. Kivesz 4 csavart, berakja a másik egységet, visszadugja a csatlakozót, te meg fizethetsz.

Ehhez képest bagóért hárítottam el a probléma gyökerét.

Hozzáteszek, karácsonykor.

Te mennyiért mennél el megcsinálni? Add meg a számod, legközelebb téged hívunk.

2021. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es, 7-es, nem értem, hogy miért magyarázkodsz. Írtam én bármi rosszat? Egyébként ha már feltettél egy kérdést, akkor válaszolok rá. Ha értenék hozzá, ismerősnek ingyen csinálnám, csak az alkatrészköltséget kérném el. Ahogy egyébként amihez értek (nem győzöm hangsúlyozni, az nem a kazánok), azt ismerősöknek, kivétel nélkül térítés nélkül szoktam csinálni.
2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ahogy egyébként amihez értek (nem győzöm hangsúlyozni, az nem a kazánok), azt ismerősöknek, kivétel nélkül térítés nélkül szoktam csinálni."

Én is így kezdtem. Csak több az ismerősöm és a problémáik, mint a szabadidőm. És amikor nekem romlik el valami, amit nem tudok megcsinálni, akkor nekem sem jön el senki ingyen.

A haverom tévészerelő, ő is ingyen csinálta az ismerősök tévéit, amíg a felesége el nem vált tőle, mert a lakás tele volt tévével meg alkatrésszel. Szóval valahol meg kell húzni egy határt.

2021. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csapágyas kicseréltem másikra ugyan az a jelenség , egy szűkítő nem oldja meg a problémát? Vagy ez alapból ilyen hangos? Saunier Duval Renovastar f24e
2021. jún. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!