Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Youtubere feltudom tolteni az...

Youtubere feltudom tolteni az élö rtl ,tv2,film,+ stb adásokat? Link is van az elö adásokrol,és kis fájl is amit egy video lejatszoba letudok jatszani,azert szeretnem feltoltenni a youtube-ra hogy a tv-en tudjam nezni az adasokat,maskép nem menne

Figyelt kérdés
Mert csak a youtube ami nem akad az tv-én ,persze.Privát modba toltennem fel

#Rtl,Tv2
2021. jan. 2. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is kiszűrik.
2021. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KmsRys ***** válasza:
Sajnos nem. A TV-k szeretik letiltatni a videóikat, ha valaki más teszi fel őket a YouTube-ra. Én Ismerek is valakit, aki privátban tett fel van TV-s vagy RTL-es videót, és úgy is letiltották :-/ Tiszta szívás a copyright... Utálom én is!
2021. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KmsRys ***** válasza:
*vagy TV2-s
2021. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
privátban is tiltják a copyrightos tartalmakat. :(
2021. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy kell??
2021. jan. 2. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

sehogy.

szerinted miért nincs fent egy 3 oscar díjas film,csak ilyen egyszerü szemetek? mert nem érné meg,hogy az egyik oldalon fizetős(pld.Netflix),a youtubeon pedig ingyenes.

röviden sehogy.

2021. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Algoritmusok szűrik, megtalálják, jelentik.

Ne töltsd fel.

2021. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem múlt héten az egyik provát videómra jött a levél, hogy ne itt legyél... :D


de úgy azt hogyan gondolod, hogy az élő videót feltöltöd?

ha arra gondolsz amire gondolom hogy gondolsz azt nem lehet... hogy a youtube folyamatosan tölti le a streamet és közben meg tölti fel és játsza is le? :D

2021. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugyakarom mint ahogy az M1 megy élöben a youtube-en,vagy ha oda nem lehet tudok valamit ahova fel lehetne toltenni??
2021. jan. 3. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsánat, ez lett volna a 8as válaszom lényege:

nem


Azt az M1-es streamet az M1 csinálja, nem Karcsika Kerepestarcsáról.

Akkor tudnád úgy megcsinálni ha fognád és letöltenéd az egészet amit streamelnek és utána feltöltenéd.

2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!