Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sencor SCP 3201GY egy zónás...

Sencor SCP 3201GY egy zónás indukciós főzőlap?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy az irritáló csipogó hangot ki lehet kapcsolni? Tehát úgy, hogy SOHA ne csipogjon.

2021. jan. 5. 22:10
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy sehogy! Én nem tudom! Nekem is van sencor de már nem használom csak ritkán! Én is mostanába akartam utánanézni...
2021. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pár napja pont ilyet vettem. A csipogás nem zavar, de ha téged igen, akkor javaslom, hogy a gari lejárta után, a csipogóhoz menő vezetékpár közül az egyiket vágd el, vagy iktass be egy kétállású kapcsolót. Ha a famíliába van egy minimális barkácsolási hajlammal megáldott tag, az biztos meg tudja csinálni.

Az én problémám viszont az, hogy OFF állásba is felvesz a főzőlap 330 mA-t. Ez -230V, 24 óra 30 nap,- kb. 1500 Ft.

Nálatok is ennyi a nyugalmi áramfelvétel? Végül is a Sencor nem egy pince cég, tényleg 80 W kell a készenléthez?

2021. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!