Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kerámia főzőlapról mik a...

Kerámia főzőlapról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak ez érdekel, indukcióst nem szeretnék. Pro és kontra.

2021. jan. 6. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pro:

- Minden edénnyel használható, nem kell külön odafigyelni, hogy indukciós legyen.

Kontra:

- Sokat fogyaszt.

- A fokozat állítását lassan reagálja le (ha például fut a tej, lekapcsolod, hiába, az már kifut).

2021. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Az előttem írónak nagyjából igaza van. De szerintem minden féle képpen megéri váltani, ha esetleg gáztűzhelyed van.
2021. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Indukciósra is bármilyen edény rátehető, rengeteg edényem van, márkától, nagyságtól, minőségtől függetlenül mindennel működik. A kerámia korszerűtlen, nekem az a tapasztalatom vele, hogy sokkal lassabban melegít fel és hűl ki. Egy középkategóriás indukciós és kerámia között nem hiszem, hogy árban akkora különbség lenne.
2021. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
3! Azért ha az alulábasoddal is müködik a te indukciosod, akkor gyanakodj, hogy valamiben tévedsz!
2021. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elfelejtem, hogy itt mások jobban tudják nálam aki használja!
2021. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pro:

- Könnyen tisztítható. Különösen gáztűzhely után óriási előrelépés hogy csak át kell törölni és kész.

- Bármilyen edénnyel használható. Nekem vannak speciális edényeim is, szóval az indukciós nem jöhetett szóba.

Kontra:

- Többet fogyaszt, mint egy indukciós

- Lassabban reagál a fokozat állításra


Én meg vagyok az enyémmel elégedve. Nagyon szeretem használni.

2021. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

5-ös.. Pedig igaza van. Alu edénnyel nem fog menni az indukciós.. Ha megy, akkor az nem alu edény, vagy pedig nem indukciós. :)


Amúgy a kérdező miért nem vesz indukciósat, minek elavult "vasaló" talp főzőlapot vesz?

2021. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az indukciós főzőlap egészségre gyakorolt hatásairól perpillanat eléggé megoszlanak a vélemények, így maradnék a "beváltnál".

2021. jan. 10. 22:39
 9/10 anonim válasza:
31%

Gondolom akkor mikrózni sem mikrózol, és napfényre sem mész..

A gázról nem keringenek dolgok, hogy az égés során mi minden kerül a levegőbe?

De hát mindenki úgy szenved a gázzal, meg a takarításával, ahogy akar.

2021. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Indukciós minden fémmel megy!

Most vannak az újabbak amik csak akkor kapcsolnak be ha edény van rajtuk.

Nekünk is van indukciós és mindennel megy!

2021. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!