Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool klímák minőségéről,...

Whirlpool klímák minőségéről, teljesítményéről, szervízelhetőségéről, élettartamáról tapasztalatok/vélemények?

Figyelt kérdés

Szervízelhetőség alatt a hibás készülékhez pl alkatrész beszerezhető-e könnyedén a márkaszervíznek.

Szerelők/fogyasztók véleményei érdekelnének.



2019. márc. 25. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vásárlói véleményeket az arukereso.hu-n találsz, szerelői véleményeket pedig a fórumokban (Index, Logout stb.) A cég nem gyárt klímát, csak matricáz, azaz valaki legyártja az adott klímát, amire aztán ráteszik a cég logoját.
2019. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A WP amerikai márka és mint ilyen vállalat nem gyárt az EU-ba, ahogy sok nagy más amerikai cég sem, csak gyártatnak kínában. Van olyan hogy pl. angol leányvállalaton keresztül de az szintén kínában gyártat. És ez nem csak a klímáknál van így, hane mminden nagyobb ismert márkánál is Stanley, Black & Decker stb.


A Bosch sem gyárt klímát ő is kínában gyártatja le, tehát az elsőn válaszadás igaz.

WP-ét én nem vennék, nagy és híres márka de nem egyenlő az USA minőséggel és élettartammal, valamint már nem abban nívóban van gyártva a gépek mint 15 éve. Nem véletlenül felezte meg a légkondi árait a WP. A kutyának sem kellettek a klímák ami 3,4 éve 219 ezer volt azt most megkapod 90 ezerért, jó reklám, a promó hangzatosnak hangzik a 6-ik érzék is, de valójában ez egy nagy semmi. Aki WP-ét vesz ma gyakorlatilag vett egy jól hangzó márkanevet, egy nagy kalap hazugsággal, különleges műszaki jellemzője nincs bármelyik áruházi klíma lemossa. Ha meghal az inverter abban ne is reménykedj, hogy 10 múlva találsz a márkaszervizben alkatrészt.


Ha, a minőséget a készülék tudását valamint megbízhatóságát nézed és az árat, akkor érdemes több évtizede hazánkban valódi márkaképviselet/leányvállat és szervizhálózattal rendelkező márkát választani, ahogy én is tettem és nem bántam meg. Ilyen a Midea és a GREE... Ugyan kínaiak de nemis tagadják, de nem szabad összekeverni a 10-15 évvel ezelőtti klímákkal a mostaniakat, mert ég és föld! Azt sem árt tudni, hogy japán cégeken nőttek fel mint pl. a toshiba vagy a daikin.

2019. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!