Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyiket választanátok? Vagy...

Melyiket választanátok? Vagy esetleg tudtok hasonló alternatívát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A fürdőszobánk nagyon kicsi , és csak keskeny vagy felől töltősnek van hely.


2021. jan. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nekem az elől töltős jobban tetszik, esztétikusabb számomra
2021. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A felültöltős megbízhatóbb plusz keskenyebb is.
2021. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is a felul töltős.
2021. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Elsősorban az döntsön, melyik fér el jobban.

Az elöltöltősre lehet pakolni, fölé szekrényt, polcot, szárítós radiátort tenni. A felültöltősre nem lehet pakolni (a fedele ugye állandóan nyitva) és eleve kell a hely felette. Viszont az elöltöltős esetén előtte kell hely.


Szerintem a felültöltős mosógépek marha csúnyák. Én hátránynak gondolom azt is, hogy nem lehet belátni, észrevenni esetleges hibákat vagy akár látni az egyes programok jellegzetességeit.


Az elöltöltős is lehet strapabíró, lásd Miele, vagy akár 2000-es évek elei LG, Whirlpool.

Ma már egyre gyatrábbak, mert a profit számít, ami úgy jön, ha a mosógépet minél előbb ki kell dobni, le kell cserélni


Ezek a típusú felültöltős mosógépek Kelet-Közép európai sajátosságok. Amerikában, Ausztráliában, de asszem Ázsiában és Nyugat-Európában a felültöltős mosógép alatt olyanra gondolnak az emberek, ahol vízszintesen forog a dob, esetleg agitátor is van.


[link]

2021. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Esetleg még ez is szóba jöhet.

[link]

2021. jan. 15. 01:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább AEG, mint Electrolux. Ugyanaz a cégcsoport, az AEG egy magasabb kategória, jobb, "prémiumabb".
2021. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Felültöltős sima electrolux. Semmi giccs, nem lesz bajod vele. Az elöltöltősnek az elejét kell nyitva hagyni így ott még kisebb helyed lesz mint eddig és az fájni fog. A felültöltősbe sokkal könnyebb be és kipakolni is.
2021. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!