Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tönkre tehettem a mosogatógépe...

Tönkre tehettem a mosogatógépet azzal, hogy a sótartály kupakja nem volt rácsavarva? 2x is így ment egymás után.

Figyelt kérdés
Használati útmutatóban semmit nem találtam erre vonatkozólag. Hogyan lehetne orvosolni utólag a hibát? Öntsek vizet a sótartályba, hogy tisztuljon?

2021. jan. 20. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne hamarabb...??? Amikor jelzi, az nem azt jelenti, hogy már kifogyott az egész, hanem hogy egy (gyárilag beállított) minimum szinten van a só.
2021. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mehet gyugodtan a leírtak szerinti időközönként,napi 1-2 mosogatási ciklusnál. Hacsak nincs extrém igénybevétel (Mondjuk reggeltől estig megy....), akkor jó lesz. Ha kifogyóban van benne, akkor foltos lesz az üveg, ez úgyis jelezni fogja neked. Gyorsan feltöltöd és kész.
2021. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!