Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért indul el önállóan a...

Miért indul el önállóan a mikrohullámú sütő?

Figyelt kérdés

Egy LCD kilyelzős Hausmeister 1025 típusú mikrohullámú sütő, amivel az a probléma, hogy úgy indul el, hogy senki sem programozza be. Egyszer csak fogja magát, beprogramoz és elindul.

Pl. legutóbb 5p 30mp -re állította magának az időt, és úgy indult el, hogy nem volt bent semmi.

A mikró a kategóriájaban a legolcsóbb, forgótányéros.

Zárlatos lehet?



2021. jan. 20. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom tessék itt ez 100as😂😂
2021. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
új a cucc? most vetted, vagy régi?
2021. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
"Hausmeister" Ezzel mindent elmondtál = kukadarab. (A zárlatos szot töröld ki a memoriádbol mert nem ismered a jelentését!)
2021. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de ne csukjatok be az ajtajat es nem tud elindulni. Resnyire nyitvahagyod es nincs problema.
2021. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A #2válaszolónak:

-Kb. 3-4 éves a termék. Eddig semmi probléma nem volt vele. A leghosszabb program, amire használtuk az a pattogatott kukorica készítése, meg a krumpli melegítése/főzése a héjában.

2021. jan. 20. 23:45
 6/11 A kérdező kommentje:

A #2 válaszolónak:

A krumpli csak néhány alkalommal melegítettük/főztük benne

összesen kb. 10 percet, a mikrót több alkalommal megállítva.

2021. jan. 20. 23:48
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-es válaszolónak:

- Ha nyitva hagyjuk az ajtaját, akkor világít. Apámat megőrjíti és ezért becsukja. Amint be van csukva, egyből programozza magát és működésbe lép. Ezért inkább áramtalanítva van és nem használjuk.

2021. jan. 20. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:

olvassátok el a leíársát!

biztos ki lehet kapcsolni aprogamozást belőle!

2021. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,hogy üresen automatikusan beprogramozza magát egy mikró,főleg nem gyárilag..
2021. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 válaszolónak:

Nekem sem volt könnyű elhinni, de amikor ott álltam előtte, és egyszerűen elindult minden ok nélkül úgy, hogy még csak a melegítés időtartama sem volt beállítva, szóval egyből ledöbbentem. Megállítottam a mikrót.

2021. jan. 22. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!