Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az újabb LG mosógépekben hány...

Az újabb LG mosógépekben hány percesek a programok? Nem tudok választani a 2 közül.

Figyelt kérdés

Szeretnék új mosógépet venni, ezt a kettőt néztem ki:


[link]


[link]


Nincs köztük sok különbség, talán a drágább Turbo Wash programja.


Nem szeretném, ha 2-3 óráig tartana egy mosás, viszont nem tudom, hogy az olcsóbb terméknél kb. hány percesek a programok. Pl. van-e sima 40 fokos pamut, 1200-as centrivel, 60-90 perc körül.


2021. jan. 30. 01:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ami még fura, hogy amikor beletöltöttem a rekeszekbe a mosószert és az öblítőt, teljesen eltűntek. Mintha hátrafolytak volna.

Az előző mosógépnél mindig ott maradtak elöl, lehetett látni, hogy meddig töltöttem.

2021. febr. 3. 16:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Az enyém F2J6WY1W "csoda", a folyékony mosószer lefolyik a ruhák felé, de a mosás során úgyis oda fog kerülni (használati szerint is rendben van így, ha nincs előmosás), viszont az öblítőnek ott kell maradnia, ha nem töltöd a max jelzés fölé.
2021. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ennek a mosószeres fiókja nem is úgy néz ki mint ami az útmutatóban van. Ez 3 rekesz egymás mellett. Főmosás, öblítő, előmosás.
2021. febr. 3. 16:50
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


Hát nekem ilyesmi, ebben áll fenn az a helyzet, amit írtam. :)

2021. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nálam ez van:


[link]

2021. febr. 3. 16:58
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha lefolyik hátra a mosószer, mi értelme az elő- és főmosásnak?
2021. febr. 3. 17:00
 17/18 A kérdező kommentje:

Közben kivettem a fiókot. Nem folyhat el az öblítő, csak túltöltés esetén hiszen az egy zárt rekesz. Most már azt is látom, hol a max jelzés. :D

A fő- és előmosószer pedig külön “alagútba” folyik, tehát no problem.

Köszönöm az eddigieket. :)

2021. febr. 3. 18:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha előmosást csinálsz, a főmosáshoz használj mosóport.

Nekem az öblítő egyszer ment le idő előtt (glugy hang kíséretében azonnal), amikor túltöltöttem.

2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!