Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Navon kombi hűtő vagy esetleg...

Navon kombi hűtő vagy esetleg beko van nálatok? Mióta működik gondtalanul? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Whirlpool kombi hűtő teljesen új volt alig 2,5 éve mikor megvettük, de egyik napról a másikra behalt. Nem hűt egyáltalán 3 napja, felengedett az egész. Furcsa hangokat ad, mintha folyamatosan csordogálna benne a víz.

A szerelőt holnapra várom, de ha nagyon drága lesz a javítàs , vagy nem megoldható, felkészülök arra is, hogy megint új hűtőt kell venni. Azért néztem a fenti 2 nevet mert nem olyan horror az áruk, de azt sem akarom, hogy 2 év múlva megint ez a helyzet legyen.

Jelenlegi anyagi körülmények most nagyon nem engednek meg 120-160 ezer,vagy még drágább (márkásabb) árfekvésű hűtőt. Talán akkor ha biztosan bírna 8 -10 évet. A mostani korai hibán is megdöbbentem. Max 80-100.000. ft- férne bele most leginkább.

Az ezt megelőző régi tipusú hűtőnk 20 évesen ment tönkre.



2021. febr. 1. 22:51
 1/10 TR75 ***** válasza:
100%
12 és fél éves a Beko kombi hűtőm. Szerelő eddig még nem látta. A hűtőajtón a szigetelést kellene cserélni, mert odavan, de egyelőre még bírja.
2021. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12,5. Ez jól hangzik:)
2021. febr. 2. 02:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem egy csúcs márka. Én 0%-os áruhitelre venném egy megbízható márkát.
2021. febr. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a 2 márkát messzire elkerülném ,nekem egy Bosch hütöm van ,az megbízhatóan müködik több éve ,inkább vegyél normális márkát .
2021. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Beko legalábbis mosógépben jó, fórumon is nagyon ajánlják.

Hűtőben fogalmam sincs, de esetleg megpróbálkozhattok ezzel a márkával.

2021. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Még átgondolom. Köszi az eddigieket. A nagy márkanév pl ( whirlpool) láthatóan nagyon nem jött be, nem tudom érdemes - e csak ez alapján dönteni.
2021. febr. 2. 12:05
 7/10 TR75 ***** válasza:
100%
Nekem a mosógépem is Beko, 5 és fél éves. A hűtőt is és a mosógépet is ár alapján vettem, nem tagadom, minél olcsóbban szerettem volna megúszni, de kellemesen csalódtam mindkettőben.
2021. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nekem van-volt Beko mosógépem de zajos,szarul mosott.forumokon dicsérték hogy milyen szuper és egy vacak,azóta vetem egy Bosch mosógépet na az szép is jó is csendes is .

Volt Samsung mosógépem az kiváló volt,csak tönkre ment ,utána vetem Bekot vacak most Bosch van az jó.

2021. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van beko hűtom az jó. Sütöm is van működik legalábbis a 4* annyiba kerülő aeg ekkor már behalt. A Beko mosogatógép na az más, működik de néha fura hangja van. Cserébe szépen mosogat , csak néha vinnyog.
2021. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Milyet vettél végül? Nekünk is whirlpool hűtő ment tönkre, hét év után. Egyik napról a másikra nem hűtött. Érdekes zajokkal megelőzve. Tehát kb. mint neked. Most egy bekot nézegetünk, de félek a márkától.
2021. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!