Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 2003 1.4 Classic...

Skoda fabia 2003 1.4 Classic 50kw kombi vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és benzin.
2020. aug. 8. 18:44
 2/5 laciku 02 ***** válasza:
Mire vagy kiváncsí? Hány éves? Nekem is ilyen van de 2002-es. Mennyi KM? Venni akarod? Mert ez igan nyitott kérdés.
2020. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 laciku 02 ***** válasza:
Nekem 2002-es fabiám van. Igaz ujonnan vettem de karbantartáa kérdése az egész. Egyszer tönkre ment a trafó,egyszer cserélni kellett a lengőkar szilen blokkot.Volt egyer váltó olaj folyás. Azonkivűl olaj és szürők cseréje. Dehát az nem hiba.Ja és gyertya csere is volt.Ha még kiváncs vagy kérdezz. Autó vill. szerelö a szakmám. A kocsit is én tartottam rendbe. most vittem vizsgára csak úgy és és át is ment.De vizsga után szoktam karbatartani,és akkor a következő vizsgáig csak menni kell vele. 80-van ezer van benne.Utcán tartom és semmi rohadáés nincs rajta.
2020. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és az is 67 lóerős és kombi?

Megvételre szeretném.

2020. aug. 9. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
anyám (és én akkor még friss jogsis 0 autószerelő tudással) víz nélkül jártunk a skodával egy jó ideig, és még akkor is ment :D Én vittem el a szerelőhöz hogy nézze meg mi újság van vele mert valami piros izé villog már fél éve a műszerfalon :D Kicsit meg lettek csiszolva valamik a motorban mert kicsit odatett neki a hülyeségünk, azóta gond nélkül járok vele most már csak én, az olajat pl egyáltalán nem eszi még így se szóval igen robosztus egy autó. Azon nem kell meglepődni hogy az alapjárata olyan mint egy v8-asnak, össze vissza jár meg még rángatja egy kicsit a kasztnit is az alapjárat, ez még a cseh motor :D biztos a Liaz hagyatéka
2020. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!