Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt háztartási gépes...

Használt háztartási gépes üzletekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Albérletbe megyek, bútoraim és egyéb cuccaim vannak, de a gépesítést is én oldanám meg. Ha használt hűtőt, mosógépet szeretnék, akkor érdemes magánszemélyeknél nézelődnöm, vagy megbízhatok a használt háztartási eszközöket értékesíő üzletekben (fél éves garanciát is vállalnak)? Mik a tapasztalataitok?

2021. febr. 7. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben inkább esztétikai hibás/sérült csomagolású gépeket nézegetnék, nem használtat. Azok mégis olcsóbbak mint az új, de nem használtak legalább. Lehet hogy csak én vagyok ilyen finnyás de biztos hogy bele nem raknám a törülközőmet egy olyan mosógépbe amibe előtte ki tudja hány idegen mosta a szaros gatyáját, nincs az az Isten.


Én karácsony előtt vettem egy 200 ezer forintos listaárú mosógépet 80-ért, mert volt a tetején egy nagy piros karc, és ki volt szakadva a doboza. Amúgy tökéletesen működik.

2021. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is sarkalatos pont a mosógép - ugyanilyen okok miatt. :(


Igazad van, köszi a tippet, szétnézek az újracsomagolt termékek között is.

2021. febr. 7. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen háztartási eszköz. mert hűtőt például simán vennék használtan, mosógépet viszont nem.
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt ezen az oldalon skandallum, de mosógépes fórumokon szokták ajánlani a Bekot, mert nem olyan rossz, 60-70 ezer forintért akár addig is húzhatja, mint a nagynevű márkájúak.

Apumnak az van, 4,5 éves, brutál hangos, de semmi baja. Elvileg nem inverteres és a hangosabb fajtájú leeresztő szivattyú van benne. Nem zenél a végén, über fapados, de jó. Meg se mozdul centrizésnél. Míg az én LG-m hajaz a Hajdúra centrizésnél és mindent gyűr, még azt is, amit elvileg fizikai képtelenség.



A sérült árukról hallottam, olvastam (és volt csoportvezetőm járt is így), hogy sokszor csalnak vele, hogy igazából használtat adnak el sérültként. Sőt, ezen az oldalon is volt nemrég erről szóló kérdés. :(

2021. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!