Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miert szivarog a mosogep ajto...

Miert szivarog a mosogep ajto aljan?

Figyelt kérdés
hello.szivarog a mosogepem ajto aljan de csak akkor amikor *engedi a vizet* indesit moon.mi lehet a problema? koszi
2021. febr. 9. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömítés helyén, nem sérült?
2021. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. febr. 9. 15:57
 3/8 A kérdező kommentje:
igy nez ki nem nagy,de ahogy eszre vettem az ajtojabol is csepeg a viz mikor kinyitom
2021. febr. 9. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nem értek hozzá különösebben, de az a sérülés nem néz ki jól

2021. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"hello.szivarog a mosogepem ajto aljan de csak akkor amikor *engedi a vizet* indesit moon.mi lehet a problema? koszi"


A képek alapján az a műanyag az ajtóban odaverődik centrifugáláskor, (én kiszedném inkább).


Az üstszálygumi sérült, vegyél másikat az adott típushoz és cseréld ki! Ha már nincsen garancia a gépre:


Vagy kerítsél rá mosógépszerelőt, de le fog húzni rendesen pénzzel érte. (szerintem legalább egy huszas plusz a gumi ára ami szintén egy tizes körül van)


Ha van férfikéz a közelben akkor kell pár csavarhúzó, meg papagájfogó, az egész gépet ki kell kötni a vízből áramból.


Az oldalára kell borítani


Leszerelni az egész elejét anélkül, hogy az ajtaját letörnéd.


Majd az üstszájgumit rözítő drótspirlált körbe a papagájfogóval leszenvedni, aztán kicserélni az üstszálygumit majd mehet vissza minden ahogy volt.


Ez kb egy 2-3 órás munka egy "ma csinálom először" embernek is.

2021. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Wrögedett a gumi. Vagy megsüllyedt az ajtó.
2021. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak gépek ahol nem kell szétszedni az egész elejét, mert olyan egyszerűen megy mint ezeken a képeken, én amikor csináltam a nehezebb úton ment.

2021. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gondoltam arra hogy szedjem le a muanyagot az ajtobol.de az a gond,ahogy be inditom mar folyik is alulrol a viz,amikor csak beengedi akkor
2021. febr. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!