Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso vagy Dolce Gusto...

Nespresso vagy Dolce Gusto gépet vásároljak?

Figyelt kérdés

Tchibo Cafissimo Latte gépem van jelenleg, de nem vagyok vele megelégedve, mert kevés az olyan kapszula bele, amit én szeretek. Én inkább az ízesített italokat szeretem, a Tchibo meg inkább a kávé és azok fajtáját árulja. Néha van hozzá limitált fehércsokis kapszula, stb, de sajnos nem állandó a kínálat... :(

Dolce Gusto meg Nespresso kapszulákat mindig ezer félét látok Tesco, Penny, Lidl, Aldi, stb áruházakban is.


2021. febr. 17. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor, mi a kérdés? Ezt már eldöntötted magadban, ahogy látom!
2021. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt mindkettő, Nespresso minőségi, igazi kávét kínál, míg a dolce gustot így összehasonlítva inkább mondanám 3in1 kávé íznek, főleg a tejes kapszuláira gondolok, de az espressonak is vizes íze van a Nespressohoz képest.

Viszont, ha te az ízesített, tejes, gyengébb kávékat szereted, akkor dolce gusto, mivel a nespresso nem az ízesített kávékra specializálódott.

Egy-kettő van ami vaniliás, karamellás, de nem olyan lötyis szinten, inkább csak enyhe aroma, utóíz.

A fent említett boltokba nincs nespresso kapszula, maximum géppel komptabilis. De a minőségi kávé élményéért megéri mintaboltokba, vagy rendelni a kapszulákat.

2021. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Találtam még Tassimo gépeket (BOSCH), vannak Milka, Oreo, stb kapszulák, de bazi drágák a kapszulák a többihez képest, ilyen 3000Ft a 8db.. Én is inkább a Dolce Gustohoz húzok jobban, de a Nespresso-gépekhez is tetszenek a kapszulák, azért érdekelne másoknak a véleménye is.
2021. febr. 17. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha az ilyen ízesített, tejes kávéitalokat szereted, mint latte, macchiato, csokis latte, karamellás latte stb. akkor Dolce Gusto.

Ha nem akarsz hozzá tejet adni, hanem csak sima/hosszú kávé, akkor Nespresso. Ehhez nincs tejkapszula, külön tejet v tejszínt kell beleönteni. Illetve ehhez sokkal kevesebb az ízesített, helyette rengeteg változat feketekávé van...

2021. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nespressohoz csak kávé kapszulák vannak, igaz sokféle, de az csak kávé hosszan vagy röviden lefőzve.

Ha inkább az ízesített italokat szereted, akkor dolce gustot ajánlok, ebből van mindenféle, cappuccino, chai latte, nesquick, egyéb habos kapszulák.

2021. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2021. febr. 17. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy én Nespresso-s kapszulákkal jártam úgy, hogy csokisat vettem és tejport volt a teljes szériában forró csoki helyett! Amúgy nagyon gyenge az ízhatás, mindenből duplán használok, hogy legyen valaminek íze.
2021. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!