Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso vagy Tchibo cafissimo?

Nespresso vagy Tchibo cafissimo?

Figyelt kérdés
Irodába vennék egy kapszulás kávéfőzőt. Eddig a Nespressoban gondolkodtam, de most látom, hogy a Tchibonak is van egy hasonló, de azt még nem ismerem. Valaki, akinek van tapasztalata, leírná? Köszönöm!

2020. okt. 15. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Csakis Nespresso.

Nekem a kàvéjuk és a készülékeik is.

2020. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Mindkettőt ismerem és szeretem. Otthon Nespresso gépem van és Dallmayr kapszulákat veszek hozzá. Drágállottam a Nespresso kapszulákat, így végigpróbáltam az összes márkát amit csak találtam: a legtöbb gagyi, de a Dallmayr kiváló, azóta csak azt veszek.
2020. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
egyik sem
2020. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tchibot neee! En most csereltem le nespressora, olyan hangos mint egy utvefuro(marmint a tchibo), es a kapszulabol sincs “utanzat”, az eredeti hosszutavon pedig nem olcso :(
2020. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: A Nespresso-kompatibilis kapszulából az olcsók nagyon szarok. Ami már jó, az a Tchibo-kapszulák árában van, vagy felette. Nincs olcsó és jó megoldás egyik gépre sem.
2020. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De van!

Eleve nem kell megvenni.

2020. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!