Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » TRACON 8 Plug 3m Switch...

TRACON 8 Plug 3m Switch (HKTM8-3M-ALU) túláramvédős elosztónak nem egyenletesen világít a led-je. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még nincs két éve, hogy vettem, a leírása szerint, ha a túláram védelmet jelző ledje kialszik vagy nem világít egyenletesen, az azt jelenti, hogy gond van a beépített túláramvédelemmel. Ilyen esetben lehet garanciálisan cseréltetni az elosztót?

2021. febr. 20. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha enyhe fényerőingadozást tapasztalsz, hullámzó, pulzáló fényt a kapcsoló megvilágításában, annak az az oka, hogy ilyen a fényforrása. Nem a túláramvédelemmel van baj, nincs semmivel sem baj, ne aggódj!
2021. febr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmmm, érdekes, letöltöttem innen

[link]

a használati utasítását, ilyent nem ír, hogy ha...

Továbbá érdekes, hogy a túláramvédelem gombjában levő LED (helyett glimm) csak akkor világít, ha a túláramvédelem kiugrott. Biztos, hogy arról beszélsz? És nem a túlfeszültségvédelemről?

2021. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(akartam írni, hogy glimm a túlfeszültségvédelemnél van, de elkevertem)
2021. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Jogos az észrevétel. Valóban, az a glimm kezdett el szaggatottan világítani ami a túlfeszültségvédelmet jelzi. Annyira sajnos nem értek hozzá, de a boltban nekem, hogy az nem jelent jót, ha ez a lámba nem világít folyamatosan.


Az a lámpa ami a billenőkapcsolóban van, az világít folyamatosan, de az nem a túlfeszültségvédelmet hívatott jelezni tudtommal, ezért gondoltam, hogy a túlfeszültségvédelmmel lehet gond, mivel az a glimm kezdett el szaggatottan világítani.

2021. febr. 22. 06:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát valójában a túlfeszültségvédelemre gondoltam a kérdés kiírásakor is, csak összekevertem a két fogalmat.
2021. febr. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!